Magálová triumfovala, Studenková ako dračica! 66 by ste jej fakt netipovali

01.09.2020 00:00

Dlhoročné kolegyne, tak trošku rivalky a tiež kamarátky sa stretli na nedeľňajšom vyhlásení cien Slovenka roka. Medzi ocenenými triumfovali obe. A čo módna voľba?

Herečka Zdena Studenková na vyhlásení cien v...
Herečka Zdena Studenková na vyhlásení cien v ankete Slovenka roka 2020. Autor: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Reč je o herečkách Zdene Studenkovej a Kamile Magálovej, ktorá sa v posledný augustový víkend objavili v priestoroch historickej budovy Opery SND na vyhlásení ankety Slovenka roka 2020. Darilo sa obom, keďže plavovláska Studenková si odnášala domov špeciálnu cenu známeho slovenského týždenníka, jej kolegyňa Magálová sa dokonca stala víťazkou titulu Absolútna Slovenka roka 2020. A zaujímavá zhoda nastala aj v ich slávnostnej garderóbe.

Obe herečky stavili v nedeľu večer na červenú farbu. V prípade Magálovej však išlo o možno až príliš usadlý model v spojení s transparentnou čiernou. Studenková sa však predviedla pred hosťami a objektívmi ako hotová dračica!

Herečka Kamila Magálová na vyhlásení cien v...
Herečka Kamila Magálová na vyhlásení cien v ankete Slovenka roka 2020. Autor: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Pri pohľade na známu hviezdu hitov ako S tebou mně baví svět či Anděl s ďáblem v těle by len málokto tipoval, že herečka v máji oslávila svoje 66. narodeniny. Jej mladistvý vzhľad zafungoval na jednotku aj tentoraz a herečka pritiahla pozornosť mnohých návštevníkov akcie.

V ankete Slovenka roka v kategórií Médiá a komunikácia bola nominovaná aj dlhoročná redaktorka a novinárka denníka Pravda Helena Dvořáková, cenu si napokon odniesla Mária Gallová, podpredsedníčka Spoločnosti M. R. Štefaníka a šéfredaktorka jej časopisu Bradlo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Zdena Studenková #Slovenka roka #Kamila Magálová #červená

+ Nepreháňajte s únavou, nechodievajte spať tak neskoro a budete fit.
Nezamdlievajte v pomyslení na prácu,...

+ Spravte si deň len pre seba, zaslúžite si to.
Vykročte do nového týždňa tou správnou nohou.
...