Bozky v čase korony? Jazýčková z Benátok môže sexy modelku vyjsť draho

12.09.2020 00:00

Provokácia jej rozhodne nie je cudzia. Tentoraz si však za ňu môže vyslúžiť poriadnu kritiku. Modelka a "glamour girl" Elisa De Panicis akoby zabudla, že žijeme v časoch pandémie.

Modelka Elisa De Panicis (vpravo) a jej...
Modelka Elisa De Panicis (vpravo) a jej kolegyňa Mila Suarez sa predvádzali v Benátkach.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Maria Laura Antonelli/AGF / Sipa Press / Profimedia

Tmavovláska, ktorú v minulosti spájali s futbalistom Cristianom Ronaldom, sa objavila v stredu na filmovej premiére novinky Le Sorelle Macaluso v Benátkach. Hoci na červený koberec dorazila sama, netrvalo dlho a pred objektívmi sa objavila aj s príťažlivou kamarátkou Milou Suarezovou. A aby toho nebolo málo, fotografom naservírovali poriadne vášnivý bozk v priamom prenose.

Na tom by (možno!) nebolo nič zvláštne ešte pred rokom, keďže De Panicis je známa svojim provokatívnym štýlom prezentácie a predvádzaním sa. Lenže rok 2020 a tiež festival v Benátkach výrazne poznamenala pandémia koronavírusu. Filmové podujatie muselo prijať prísne pravidlá o počte osôb, odstupoch či nosení ochranných rúšok.

Elisa De Panicis pózuje fotografom v Benátkach.
Elisa De Panicis pózuje fotografom v Benátkach.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Na červenom koberci si síce pozvané hviezdy skladajú ochranné pokrývky dýchacích ciest dole, ale doposiaľ sa pri počte viac ako jedného herca či herečky v tesnej blízkosti vždy rúška nasadzovali. Robí to veľmi dôsledne a zodpovedne dokonca aj prezidentka poroty Cate Blanchett či pozvané filmové hviezdy ako Vanessa Kirby alebo Tilda Swinton.

Počas prítomnosti De Panicisovej bolo zjavné, že aj ochrankári na červenom koberci nevedia, ako situáciu zvládnuť. Príkazy totiž znejú jasne a na benátskom festivale by mal byť eliminovaný vzájomný kontakt hostí a mali by sa dodržiavať odstupy. Elisa De Panicis možno chcela ukázať, že ona strach z koronavírusu nemá. Nuž, ktohovie, možno nabudúce nebude mať ani pozvanie…

Herečka
		a prezidentka poroty Cate Blanchett
		v...
Speváčka
		a bývalá Miss Gessica Notaro
		na...
+6Herec a člen poroty
		Matt Dillon na
		premietaní...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#provokácia #modelka #bozk #Benátky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodceňujte stavy úzkosti a smútku, ihneď hľadajte kontakt na odborníka.
Dnes nebudete používať...

+ Zabúdate na dostatočné množstvo tekutín, najlepší bude teplý čaj.
Súperiť so šéfom sa vám nevyplatí, môže...