Ona snáď nestarne! 49-ročná Morávková v koži a s vlnami. Boduje, kde sa objaví

25.09.2020 00:00

Slovenskí diváci si ju pamätajú najmä z rozprávok Zdeňka Trošku, pre tých českých je seriálovou hviezdou, ale aj známou tvárou zo stránok časopisov. A v prípade Dany Morávkovej rozhodne platí, že vyzerá akoby sa ani nemenila.

Herečka Dana Morávková na predstavení kabeliek...
Herečka Dana Morávková na predstavení kabeliek vyzerala výborne. Autor: GWUZD PAVEL / Night Star / Profimedia

Pôvabná česká herečka sa pravidelne objavuje na spoločenských akciách či premiérach a nezmenilo sa to ani po trojmesačnej pauze, keď na jar pandémia koronavírusu úplne zastavila šoubiznisové dianie v celom svete.

Za posledný týždeň bolo možné 49-ročnú herečku z rozprávok Z pekla šťastie stretnúť napríklad na slávnostnom otvorení festivalu Febiofest či na predstavení novej kolekcie kabeliek v predajni jedného z pražských obchodných centier. V oboch prípadoch platilo jedno, Morávková vyzerala skutočne výborne.

Na druhj zo spomenutých akcií sa herečka objavila v kožených šatách a s netradične mladistvým účesom s vlnami lemujúcimi jej tvár v okuliaroch. Azda len málokto by tipoval, že budúci rok oslávi Morávková už okrúhle 50. narodeniny.

V českom šoubiznise je táto hrdinka televíznych hitov ako Ordinácia v ružovej záhrade, Rodinné putá či V.I.P. vraždy dobre známa aj dlhoročným spokojným manželstvom s hudoníkom Petrom Maláskom. Dvojica sa spoločne objavila aj na uvedenom otvorení predajne a z ich spoločných záberov je zjavné, že aj po rokoch manželstva sú si veľmi blízki. Dana Morávková má s Maláskom syna Petra.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vzhľad #nestarnúca #Dana Morávková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chcete znížiť hmotnosť, ale na tanier si nakladáte porcie za dvoch.
Podarí sa vám ušetriť...

+ Mali by ste sa vyhýbať surovému mäsu, hlavne ak ste tehotná.
Dnes sa v práci nevyskytne nič, čo by...