Tomu sa vraví premiéra! Hviezdam The Crown poslali domov červený koberec a výsledok...

13.11.2020 13:26

Nová cesta, ako priniesť divákom slávnostné momenty premiérových večerov? Snáď nie! Ale ako netradičný pokus rozhodne aktivita televízie Netflix potešila aj zaujala.

Herečka Emma Corrin a jej premiérový...
Herečka Emma Corrin a jej premiérový "domáci" look. Autor: NETFLIX

Streamovacia televízna stanica, v ktorej produkcii vzniká aj úspešný seriál The Crown, sa rozhodla zorganizovať netradičnú premiéru štvrtej série – naplánovanej na obrazovkách od nedele 15. novembra. Keďže pandemické obmedzenia stále bránia tomu, aby sa uskutočnila normálna slávnostná premiéra, zástupcovia Netflixu prišli s netradičným návrhom.

Herečka
		Helena Bonham Carter počas
		vlastnej...
Herečka
		Emma Corrin a jej premiérový
		"domáci"...
+3Herečka Gilian Anderson
		so svojím partnerom
		si...

Hlavným seriálovým hviezdam poslali domov červený koberec a tiež plátno s logom televízie a názvom seriálu a vyzvali ich, aby si urobili vlastný premiérový moment doma. Herečky aj herci to vzali vážne a výsledkom sú fotografie, ktoré skutočne pôsobia akoby vznikli priamo na červenom koberci. Teda možno až na Oliviu Colmanovú, predstaviteľku kráľovnej Alžbety II., pri ktorej jasne vidieť, že sa tak deje v jej obývačke.

Zaujímavé tiež bolo vidieť, ako si hviezdy poradili s takýmto eventom bez pomoci vizážistov či štylistov. Rozhodne neprehliadnuteľná bola najmä herečka Emma Corrin, ktorá prichádza ako nová tvár a stvárni princeznú Dianu. Jej vzorovaná kreácia minišiat spoločne s pančuchami pôsobila trendovo a osviežujúco.

Herečka Helena Bonham Carter počas vlastnej...
Herečka Helena Bonham Carter počas vlastnej domácej premiéry štvrtej série seriálu The Crown. Autor: NETFLIX

Vo veľkom štýle poňala premiéru aj herečka Helena Bonham Carter, ktorej dokonca robili na jej „červenom koberci“ spoločnosť jej štvornohí miláčikovia.

Podoba hlavných hrdinov s ich skutočnými predobrazmi v prípade The Crown často naozaj vyráža dych, tu si môžete tiež pozrieť viac.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#The Crown #premiéra #netflix #Helena Bonham Carter #Emma Corrin #červený koberec
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabúdate na ovocie a zeleninu, predídete neželaným chorobám.
Predaj nehnuteľnosti vám môže zabezpečiť...

+ Spievanie vám zlepší náladu a hneď budú depresie preč.
Preveríte termíny pravidelných platieb cez internet...