Pandémia ich nezastaví! V Monaku oslávili štátny sviatok, princezná Charlene žiarila

20.11.2020 11:23

Aj napriek pandémii, no s výraznými bezpečnostnými a hygienickými opatreniami sa uskutočnila bohoslužba pri príležitosti osláv Národného dňa Monaka. Nechýbala, samozrejme, kniežacia rodina.

Knieža Albert a jeho manželka, princezná...
Knieža Albert a jeho manželka, princezná Charlene oslávili Národný deň Monaka na bohoslužbe v tamojšej katedrále. Samozrejme, s rúškami.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Daniel Cole

Pred tamojšou katedrálou sa zišli stovky ľudí, no podmienkou bolo, aby si tvár chránili rúškom. Ochranka pri vstupe do svätostánku kontrolovala teplotu a prehliadke sa nevyhli ani zástupcovia kniežacej rodiny v čele s kniežaťom Albertom a jeho manželkou Charlene.

Vysoká blondínka, ktorá už niekoľko rokov púta pozornosť po boku Alberta, zaujala aj tentoraz. A neprekážalo, že jej tvár zakrýva čierne rúško. Princezná Charlene si obliekla elegantný model dlhého kabátu, ktorý doplnila baretkou s ruským tylom a vyzerala patrične nóbl.

Monacké
		knieža Albert a jeho
		manželka,...
Princezná
		Charlene bola elegantná aj s
		čiernym...
+3Príslušník ochranky
		meria teplotu mníške,
		ktorá...

Rodičov nasledovali aj ich deti, dvojičky Jacques a Gabriella, ktoré sa však tentoraz objavili pred objektívmi vybraných médií len na pár krátkych momentov.

Na bohoslužbu vedenú monackým predstaviteľom cirkvi prišli aj deti princeznej Caroline, staršej sestry kniežaťa Alberta, ktorá ani tentoraz osobne nechýbala. Poslala však svoju najmladšiu dcéru, princeznú Alexandru Hanoverskú a dvoch synov, Andreu a Pierra Casiraghiovcov, ktorých má z druhého manželstva.

Zástupcovia kniežacej rodiny vyzvali ľudí k solidarite a pomoci v náročných časoch, ktoré sa snáď už čoskoro skončia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#princezná Charlene #Monako #knieža Albert III.
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Očista tela nie je zbytočná, aj vy sa budete cítiť oveľa lepšie.
Nepodceňujte svojho zamestnávateľa,...

+ Spoločenskou hrou budete trénovať ruky, hovorené slovo aj pamäť.
Dávajte pozor na stratu,...