Prekvapivé a roztomilé! Všetky deti Kate a Williama prvý raz na červenom koberci

, 12.12.2020 13:47
kate, william, charlotte, louis, george
Britský princ William sa v piatok večer s celou rodinou zúčastnil na vianočnom predstavení v Londýne. Autor: ,

Britský princ William a Kate sa v piatok večer s ich troma deťmi zúčastnili na vianočnom predstavení v Londýne.

Vzdal hold zdravotníkom a ďalším pracovníkom v prvej línii za ich prácu počas pandémie nového koronavírusu. Pantomimické predstavenie v londýnskom Palladiu sa uskutočnilo na znak vďaky kľúčovým zamestnancom v meste a ich rodinám.

Britský princ William a Kate sa v piatok večer...
Britský princ William a Kate sa v piatok večer s rodinou zúčastnili na vianočnom predstavení v Londýne. Autor: SITA/AP, Aaron Chown

Vojvoda z Cambridgea poďakoval za prácu zdravotníckych pracovníkov, učiteľov, zamestnancov pohotovostných služieb či výskumných pracovníkov. „Tento rok ste dali svoje maximum a priniesli ste pozoruhodné obete,“ povedal divákom pred začiatkom predstavenia.

Britský
		princ William sa v piatok večer s celou...
Britský
		princ William a Kate sa v piatok večer...
+2Vojvodkyňa Kate a
		princom  Louisom a princeznou...

Princ William prišiel na podujatie spolu s manželkou, vojvodkyňou Catherine, a ich deťmi, princami Georgeom a Louisom a princeznou Charlotte. Bolo to po prvý raz, čo sa celá rodina spolu prešla po červenom koberci. Zvláštnu pozornosť si preto vyslúžili práve tri ratolesti kráľovského páru, ktoré svoj veľký výstup na verejnosti zvládli na jednotku. Aj najmenší z trojice, princ Louis, prešiel po červenom koberci bez zaváhania, pozornosť venoval zeleným škriatkom, ktorí sa pohybovali tesne vedľa červeného koberca.

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridgea tento týždeň absolvovali trojdňové vlakové turné po Walese a Škótsku, kde sa okrem iného tiež poďakovali pracovníkom v prvej línii za ich tvrdú a nebezpečnú prácu. Ako pripomína agentúra AP, dostalo sa im tam pomerne chladného privítania.

Veľká Británia bojuje s najsmrteľnejšou epidémiou ochorenia COVID-19 v Európe, pričom eviduje viac ako 61-tisíc mŕtvych.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #princ William

+ Základom krajšej a pevnejšej postavy je zdravá strava.
Začnite si šetriť do budúcnosti, raz sa vám to...

+ Po celom dni sedenia v kancelárii si doprajte prechádzku v prírode.
Financie si strážte ako oko v hlave,...