Trávníčková po smrti mamy opäť v spoločnosti! A ako vyzerá jej 'večný' princ?

24.12.2020 00:00

Napriek nedávnej smrti mamy sa Monika Trávničková, manželka známeho herca Pavla Trávníčka nevzdáva spoločenských akcií. Jednu absolvovali spoločne aj pred pár dňami na zámku Berchtold vo Vidoviciach.

Manželia Monika a Pavel Trávníčkovci na zámku...
Manželia Monika a Pavel Trávníčkovci na zámku Berchtold počas natáčania živého koncertu. Autor: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Trodsaťpäťročná Monika Trávníčková sa na akcii zúčastnila po boku svojej slávnejšej polovičky. Pavel Trávníček je neoddeliteľnou súčasťou Vianoc už desiatky rokov vďaka jeho úlohe princa v rozprávke Tri oriešky pre Popolušku. Na živý koncert, ktorý sa vysielal z online záznamu, prišiel ako jeden z účinkujúcich.

Jeho nežná polovička podobne ako ďalšie pozvané dámy nenechala nič na náhodu a predviedla sa v skutočne spoločenskej podobe. Obliekla si na seba trblietavé večerné šaty v striebornej farbe s plisovanou sukňou. Fotografiou, ku ktorej pripojila aj pár záberov ďalších účinkujúcich, sa pochválila aj na sociálnych sieťach.

Pre portál Životvcesku.cz sa ešte deň pred Vianocami priznala, že sviatky budú v jej rodine veľmi tradičné. „Štedrý deň budeme tráviť klasicky. Natočili sme vianočný livestreamový koncert, takže to bola milá spolupráca so všetkými umelcami. Teraz ešte uháňam v rýchlosti pre malého na Moravu a inak, myslím, že už máme všetko pripravené,“ komentovala deň pred príchodom sviatočných dní Trávníčková.

Pohreb jej mamy, ktorá podľahla komplikáciám súvisiacim s ochorením covid-19, sa konal začiatkom mesiaca. Monika Trávníčková sa však aj s manželom vrhli okamžite do práce. Podľa mnohých známych aj preto, aby nemuseli myslieť na ťažké chvíle, ktoré im tento rok priniesol.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Pavel Trávniček #Monika Trávníčková #koncert
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chýba vám dostatočné množstvo spánku, naučte sa zaspávať osamote.
Šetrite na nové bývanie, po ktorom...

+ Dávajte mimoriadny pozor na poľadovicu, mohli by ste prísť k úrazom.
Dostanete pokutu za neprimeranú...