Tehotná latino hviezdička odhalila bruško! Jej kolegyne všeličo iné aj možné...

19.02.2021 08:48

Hviezdy latino hudby sa koronavírusu neboja. Aspoň to by sa mohlo zdať po štvrtkovom ceremoniáli cien Premios Lo Nuestro. Červený koberec bol plný osobností z rôznych hudobných žánrov a na pódiu to žilo tiež.

Speváčka Natti Natasha si prišla po jednu z...
Speváčka Natti Natasha si prišla po jednu z cien s odhaleným bruškom vo vysokom štádiu tehotenstva. Autor: SITA/AP, Marta Lavandier

Medzi hosťami štvrtkového večera v Miami boli niektoré známe mená, ktoré čosi povedia aj slovenskému poslucháčovi. Napríklad Kolumbijčan Maluma vystúpil počas večera viackrát a tiež sa tešil z niekoľkých cien. V hale American Airlines, kde sa prenos nakrúcal a konal, sa objavil aj Daddy Yankee či Luis Fonsi – autori megahitov latino žánru a reaggetonu. Cenu za pieseň roka si prišla prevziať Paulina Rubio v kreácii Monsoori.

Raphy
		Pina gratuluje kolegyni Natti
		Natasha...
Speváčka
		Natti Natasha si prišla po jednu
		z...
+4Spevák Luis
		Fonsi.

Pozornosť počas večera však na seba strhla aj dominikánska hviezdička Natti Natasha, ktorá si prišla prevziať cenu za najlepší „tropický“ hit. Tridsaťštyriročná brunetka, ktorá na svoj celosvetový úspech zatiaľ len čaká (no v krajinách Latinskej a Južnej Ameriky je obrovskou hviezdou), je momentálne v šťastnom očakávaní. A aby to vedeli všetci, vystavila svoj požehnaný stav na obdiv.

Speváci Carlos Rivera (vľavo) a Maluma...
Speváci Carlos Rivera (vľavo) a Maluma zaspievali skladbu 100 Anos. Autor: SITA/AP, Marta Lavandier

Na pódiu sa tak objavila v sexy šatách, ktoré odhalili jej zaoblené bruško natreté trblietavým krémom. Od kolegu, ktorý jej odovzdával cenu, sa dokonca dočkala aj gratulačného bozku priamo na brucho.

Ako to už v prípade slávnostných podujatí pod taktovkou hviezd latinskoamerickej pop-music býva, zvodná, vášnivá a sexy je aj móda, ktorú dámy predvádzajú na červenom koberci. V našich galériách si môžete pozrieť aspoň výber toho naj, čo sa objavilo vo štvrtok večer na červenom koberci v Miami.

Nicki
		Nicole na vyhlásení cien Premio Lo
		Nuestro.
Speváčka
		Chesca na Premio Lo
		Nuestro.
+9Speváčka Paulina Rubio
		si odnášala cenu
		za...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vyhlásenia #tehotná žena #Miami #Maluma #ceny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Kvalitná kozmetika zmierni kožné problémy a zlepší vašu pokožku.
To, čo dokážete dať druhým sa vám...