Najsexi babička Zlatých glóbusov? Z Curtisovej výstrihu sa vám zatočí hlava

01.03.2021 10:04

Neprehliadnuteľná. A nielen kvôli žiarivej žltej farbe šiat, ale tiež pre poriadne sexy zjav bola na vyhlásení Zlatých glóbusov americká herečka Jamie Lee Curtis.

Herečka Jamie Lee Curtis na červenom koberci v...
Herečka Jamie Lee Curtis na červenom koberci v Los Angeles žiarila v žltej saténovej róbe. Autor: AFP / AFP / Profimedia

Dcéra slávneho Tonyho Curtisa, ktorej popularitu priniesol horor Halloween a neskôr aj niekoľko výrazných komediálnych úloh, sa objavila v nedeľu večer v hoteli Beverly Hilton, kde sa nakrúcala časť ceremoniálu 78. ročníka filmových a televíznych cien.

Curtis si na tento moment vybrala model žltých šiat z hodvábneho saténu od Alexa Perryho, ktoré vyzneli naozaj príťažlivo a zvodne aj v spojení s jej kratučkým účesom sivých vlasov. Do očí okamžite udrel tiež herečkin dekolt. Ten už za jej kariéru nadobudol vlastnú porciu slávy (stačí si pozrieť internet a zábery z hitov ako Ryba menom Wanda či Pravdivé lži). A zdá sa, že ani vo veku 62 rokov sa Jamie Lee Curtis neplánuje vzdať svojej povestnej zvodnosti, ku ktorej prispieva aj mladistvý šarm.

Herečka Margot
		Robbie v kreácii Chanel...
Herecký a manželský
		pár Michael Douglas a...
+24Herečka Gal Gadot pri
		odovzdávaní jednej z cien...

Slávnostný ceremoniál si pritom aj napriek viacerým pandemickým obmedzeniam užilo niekoľko známych (a ročníkovo starších) hviezd. Bola medzi nimi napríklad aj 83-ročná Jane Fonda, ktorá si osobne prišla prevziať cenu za celoživotné dielo – táto cena nesie meno po režisérovi Cecilovi B. DeMillovi. Jane Fonda má už za sebou druhú dávku očkovania proti vírusu covid-19, takže na červený koberec a pred kamery vstupovala s väčšou istotou.

Medzi dámami, ktoré boli tiež neprehliadnuteľné, sa objavila aj 54-ročná Salma Hayek v červenej kreácii Alexander McQueen alebo jej rovesníčka, herečka Laura Dern v nohavicovom kostýme Givenchy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Zlatý glóbus #vyhlásenie #Jamie Lee Curtis #dekolt

+ Hydratujte svoje vlasy, zaslúžia si to rovnako ako vaša pleť.
Máte najlepšie vzdelanie, nepracujte niekde...

+ Stres vám neprospieva, vyventilujte sa so svojimi priateľmi.
Plne sa sústreďte nato čo robíte,...