Tri mesiace po pôrode divou v newyorských uliciach! Postavičku má parádnu

Iba tri mesiace trvalo, kým sa topmodelka Karlie Kloss vrátila "do práce". Príťažlivá mamička, ktorá v marci priviedla na svet prvé dieťa, ohúrila v uliciach New Yorku v elegantných šatách.

15.06.2021 00:00
615195336 Foto:
Topmodelka Karlie Kloss sa predviedla v uliciach New Yorku v elegantných a sexy šatách.
debata

Dvadsaťosemročná kráska, ktorá pred kariérou v modelingu skúšala šťastie s baletom, sa objavila minulý týždeň na jednej z newyorských ulíc v zelených šatách na jedno rameno. Model dokonalo obkresľoval jej krivky a podčiarkoval, že post-tehotenské kilogramy sú v jej prípade už dávno minulosťou.

Vysoká a dlhonohá Karlie, ktorá sa okrem modelingu venuje aj podnikaniu a investíciám, sa podľa informácií médií chystala na spoločenský večer. Tentoraz však bola sama, jej manžel Joshua Kushner pravdepodobne dostal funkciu pestúnky, kým je slávna mama mimo domu.

Kloss počas uplynulého víkendu však zverejnila aj niekoľko záberov, na ktorých je už rodina kompletná. S manželom a synčekom Levim, ale aj príslušníkmi Klossovej rodiny si vyrazili do Disneylandu. Topmodelka sa pre túto návštevu zjavne rozhodla s oživením spomienky z vlastného detstva, keď ju rodičia vzali do vychýreného zábavného parku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Karlie Kloss (@karliekloss)

Pre pandémiu koronavírusu boli podobné miesta niekoľko mesiacov zavreté a práve v prípade Disneylandu sa dokonca hovorilo o úplnom zatvorení niekoľkých prevádzok. Kloss ako známa tvár, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 9 miliónov užívateľov, teda pravdepodobne prispela aj k reklame o znovuotvorení a pozvánke pre ďalších Američanov, aby neváhali a navštívili park venovaný postavičkám z príbehov Walta Disneyho.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #modelka #forma #Karlie Kloss #sexy

+ Domácich koláčikov bolo dosť, upravte svoj jedálniček čo najskôr.
Kým do niečoho investujete, tak si to poriadne...

+ Nezlaknite sa pri bolestiach končatín, môžete ich mať presilené.
Pri práci sa nasedíte celé dni, škodí to hlavne...