Ted Lasso je späť! Postavil sa proti rasizmu, na hrudi nosí mená britských futbalistov

Z komediálneho seriálu Ted Lasso sa pred časom stal obrovský hit a jeho tvorcom priniesol nielen divácky úspech, ale aj ceny kritikov. Premiéru mala druhá séria, na ktorej nechýbali hlavné hviezdy.

17.07.2021 00:00
Season Two Premiere of "Ted Lasso" Foto: ,
Zľava: Herečka Hannah Waddingham, herec Jason Sudeikis a herečka Juno Temple.
7

Herec aj scenárista Jason Sudeikis stvárňuje amerického kouča, ktorého zamestná šéfka anglického futbalového klubu. Príchod Američana do Británie nesie so sebou množstvo humorných situácií, ktoré sa však objavujú spoločne s náročnými momentmi, ktoré hrdinovia musia často zvládnuť v súkromí. Aj to sa im však darí s humorom alebo aspoň s momentami, ktoré vyvolajú úsmev u divákov.

Sudeikis, ktorého talent mnohých prekvapil, sa na slávnostnej premiére neváhal predviesť ako ozajstný Ted Lasso – teda zásadový a charakterný muž, ktorý sa vie postaviť proti neprávosti. Spravil tak aj po nedávnych útokoch na členov britského futbalového tímu, ktorých časť verejnosti urážala na sociálnych sieťach po prehre vo finále Eura s Talianskom.

Herečka
		Sophia Bush na premiére druhej série...
Speváčka
		Ke$ha.
+4Zľava: Herečka Hannah
		Waddingham, herec Jason...

„Jadon, Marcus a Bukayo,“ stál nápis na mikine, ktorú si herec obliekol na seba. Išlo o mená trojice futbalistov tmavej pleti, ktorí museli čeliť vulgárnym rasistickým urážkam a nenávistným komentárom. Sudeikis sa tiež verejne postavil na ich obranu a uviedol, že rasizmus by nemal mať v modernej spoločnosti a ani v športe miesto.

Na samotnej premiére potom zaujali aj herečky Hannah Waddingham a Juno Temple, hlavné ženské postavy seriálového hitu. Najmä vysoká blondínka Hannah, ktorá exceluje v úlohe ohrdnutej, zranenej a pritom veľmi citlivej exmanželky miliardárskeho majiteľa klubu, pútala pozornosť v sexy čiernych šatách. Viac si pozrite v galérii.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
7 debata chyba
Viac na túto tému: #Ted Lasso #premiéra #Jason Sudeikis

+ Nemusíte sa báť o svoje zdravie, ste úplne v poriadku.
Dávajte pozor na prekročenie rýchlosti, mohli by ste...

+ Doprajte si dnes studenú sprchu na prebudenie, budete to potrebovať.
Peniaze si chráňte a nemíňajte na zbytočné...