Peštová vo Varoch nemá konkurenciu. Čierny zamat, biela čipka - čo voľba, to plný počet bodov!

Už na piatkovom slávnostnom otvorení 55. ročného filmového festivalu v Karlových Varoch patrila medzi najlepšie oblečené dámy. Aj tie najjagavejšie. Triumf topmodelky Daniely Peštovej pokračoval aj v nasledujúcich dňoch.

23.08.2021 08:29
628377129 Foto:
Topmodelka Daniela Peštová a jej životný partner Pavol Habera na párty známej banky v Karlových Varoch.
debata (1)

Životná partnerka slovenského speváka a muzikanta Pavla Haberu sa spoločne s ním objavila na viacerých akciách počas víkendu. Zakaždým pritom zarezonoval vycibrený štýl a módne voľby, ale aj úprava, o ktorú sa starali v prípade Peštovej v špeciálnom lounge českého magazínu ELLE. Ten je na festivale prítomný takmer každý rok.

Plavovláska sa v nedeľu s Haberom objavila na párty jednej z českých bánk, pričom stavila na decentný a elegantný look s dominanciou čierneho zamatu. Nohavice a vesta z hutného a honosne pôsobiaceho zamatu doplnila transparentná blúzka s nežnou výšivkou, honosné šperky a listovka známej značky Bottega Veneta. Porotcovi Superstar očividne neprekážalo, že Peštová si tentoraz vzala poriadne vysoké podpätky a je od neho o dobrých pár centimetrov vyššia – spokojne sa usmieval po jej boku. Ale to azda ani neprekvapí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Čím prekvapila známa česká topmodelka, ktorá minulý rok oslávila okrúhle 50. narodeniny (pri tej príležitosti poskytla Pravde exkluzívny rozhovor, ktorý môžete čítať tu), bola ďalšia módna voľba.

Kreácia v snehobielej farbe z čipky s výrazným kvetinovým vzorom od značky Zimmermann bola atypickou voľbou v rámci českých aj slovenských vôd šoubiznisu, nepochybne však veľmi štýlovou a originálnou. Peštová si vďaka ukážkovej postave môže dovoliť experimentovať so strihom aj siluetou a mohla to zužitkovať aj v tomto prípade – podobné šaty by každej ženy určite nesedeli, ale ona v nich vyzerala naozaj výborne.

Herečka Martha Issová v kreácii Chatty.
Herečka Hana Vágnerová (vpravo) s kolegyňou...
+8Modelka Daniela Peštová v šatách značky Amen a...

No a potom je tu, samozrejme, zlatý look – teda model večerných šiat z dielne Amen, v ktorom sa objavila na už spomenutom piatkovom otvorení festivalu (nájdete ho v galérii vyššie). Ktorý zaujal najviac vás? Hlasujte v našej ankete.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #festival #móda #Daniela Peštová #trend #Karlovy Vary #Zimmermann

+ Venujte čas svojim koníčkom, zvýši to vašu životnú spokojnosť.
Úspory získajú na hodnote, ak ich múdro...

+ Zabudnite na stres a strach, pokúste sa to prekonať.
Budete robiť podvody, nečudujte sa keď to niekto urobí...