Benátky rozžiarili hviezdy! Začiatok festivalu patril Penelope Cruz, ale nechýbali ani slávne modelky

Úvodný večer festivalu v Benátkach sa niesol v znamení hviezd ako Penelope Cruz, Adriana Lima, Helen Mirren či Barbara Palvin. Pozrite sa, ako sa predviedli pred objektívmi na červenom koberci.

01.09.2021 20:08
debata

Na filmový festival v Benátkach, ktorý sa začal v stredu a potrvá do 11. septembra, sa vrátili hviezdy svetovej kinematografie, nechýbali ani slávne modelky súčasnosti. Tie sa na červenom koberci úvodného večera 78.ročníka filmového festivalu striedali s členmi poroty či hercami a herečkami zvučných mien.

zväčšiť Penelope Cruz v modeli Chanel na premiére filmu... Foto: SITA/AP, Joel C Ryan
Italy Venice Film Festival 2021 Parallel Mothers Red Carpet Penelope Cruz v modeli Chanel na premiére filmu 'Parallel Mothers' (Paralelné matky) počas festivalu v Benátkach.

Vlani sa síce festival uskutočnil, ale bez osobnej účasti väčšiny zahraničných režisérov a hercov. Aj preto sa na tohtoročný červený koberec sústredila značná pozornosť – úvodný večer sa niesol v znamení mien ako Penelope Cruz, Helen Mirren, Adriana Lima či Barbara Palvin.

Adriana Lima v šatách značky Etro na premiére...
Georgina Rodriguez na premiére filmu 'Parallel...
+9Isabelle Huppert v modeli Armani Privé na...

Filmovú prehliadku odštartovala v stredu večer nová snímka španielskeho režiséra Pedra Almodóvara Madres Paralelas (Paralelné matky) v hlavnej úlohe so španielskou rodáčkou Penelope Cruzovou, ktorá bude spoločne s ďalšími 20 filmami bojovať o hlavnú cenu festivalu – Zlatého leva.

zväčšiť Adriana Lima v šatách značky Etro na premiére... Foto: SITA/AP, Joel C Ryan
Italy Venice Film Festival 2021 Parallel Mothers Red Carpet Adriana Lima v šatách značky Etro na premiére filmu 'Parallel Mothers' (Paralelné matky) počas festivalu v Benátkach.

47-ročná hviezda zvolila na večer čierno-biely model značky Chanel, ku ktorému „sadlo“ jej dramatické večerné líčenie podčiarknuté tmavou farbou na perách, vlasy mala elegantne zopnuté do večerného účesu.

zväčšiť Barbara Palvin v šatách Armani Privé na... Foto: SITA/AP, Joel C Ryan
Italy Venice Film Festival 2021 Parallel Mothers Red Carpet Barbara Palvin v šatách Armani Privé na premiére filmu 'Parallel Mothers' (Paralelné matky) počas festivalu v Benátkach.

Supermodelka Adriana Lima (40), krásna Brazílčanka, stavila na výraznejšiu róbu než Cruz, na červený koberec prišla v šatách z dielne Etro, ktoré upriamili pozornosť na bujný dekolt krásnej čiernovlásky, ktorej dlhé vlasy padali počas večera rozpustené na plecia sčesané do jednej strany.

zväčšiť Sara Sampaio v šatách Armani Privé na červenom... Foto: SITA/AP, Joel C Ryan
Italy Venice Film Festival 2021 Parallel Mothers Red Carpet Sara Sampaio v šatách Armani Privé na červenom koberci úvodného večera 78.ročníka filmového festivalu v Benátkach.

Otvárací večer patril aj slávnym modelkám – maďarskej rodáčke Barbare Palvinovej, ktorá volila tmavú róbu z dielne Armani Privé, ktorá 27-ročnej supermodelke dokonale „sadla“. Na čiernu róbu rovnakej značky stavila aj jej slávna kolegyňa, modelka Sara Sampaio. 30-ročná Portugalčanka prišla pred fotografov s výrazným mejkapom a vlasmi upravenými do chvosta.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Penelope Cruz #Adriana Lima #MFF Benátky

+ Premena tréningu na hru zvyšuje záujem a dlhodobú angažovanosť.
Pravidelné poplatky neodkladajte na neskôr,...

+ Na materské znamienka nie je vhodné obdobie, neunáhlite sa.
Vo financiách sa riešenie nájde, ale...