Vyzeráte tak krásne, zložil vojvodkyni Kate poklonu ohúrený Bond. Čo ich rozosmialo?!

Utorňajšia veľkolepá premiéra novej bondovky Nie je čas zomrieť sa niesla v znamení prítomnosti členov britskej kráľovskej rodiny aj ich stretnutia s hlavnými hviezdami filmu. Väčšina z nich bola údajne absolútne očarená vojvodkyňou Kate.

29.09.2021 10:06
Britain No Time To Die World Premiere Foto: ,
Vojvodkyňa Kate sa zhovára s hercom Danielom Craigom na premiére filmu Nie je čas zomrieť.
debata (1)

Ako napísal britský Daily Mail, predstaviteľ agenta 007 – herec Daniel Craig zložil matke troch detí kompliment okamžite, ako sa pred neho postavila a podala mu ruku. „Vyzeráte tak šťastne a nádherne,“ vypadlo podľa pozorovateľov z 53-ročného Craiga, ktorý sa celý čas spokojne usmieval. Dobrá nálada a zjavne aj radosť z komplimentu sa však dala čítať aj na tvári 39-ročnej Kate. Dvojica sa pár minút zhovárala a dokonca ich objektívy zachytili v srdečnom smiechu pri jednej z tém.

Vojvodkyňa Kate vyzerala úchvatne v zlatých...
Herec Daniel Craig na premiére bondovky Nie je...
+26Herečka Ana de Armas v kreácii Louis Vuitton.

Vojvodkyňa Kate dorazila na premiéru spoločne s manželom, princom Williamom, pričom sa na červenom koberci stretli aj s jeho otcom – princom Charlesom a jeho manželkou, vojvodkyňou Camillou. Ani prítomnosť hollywoodskych hviezd nedokázala konkurovať nadšeniu, ktoré vyvolala prítomnosť kvarteta členov kráľovskej rodiny na premiére.

Kate pritom bola skutočnou hviezdou podujatia a v šatách so zlatou výšivkou od Jenny Packhamovej zožala ovácie na internete aj módnych portáloch. Niekde ju nazvali „bohyňou v zlate“, inde „dámou v zlatých šatách“.

zväčšiť Vojvodkyňa Kate so srdečným úsmevom v rozhovore... Foto: SITA/AP, Chris Jackson
Britain No Time To Die World Premiere Vojvodkyňa Kate so srdečným úsmevom v rozhovore s Danielom Craigom.

Okrem Craiga sa vojvodkyňa krátko zhovárala aj s hercom Benom Whishawom či s Billie Eilishovou, autorkou najnovšej bondovskej skladby, ktorá film Nie je čas zomrieť sprevádza.

Prvé recenzie filmu v réžii Caryho Joji Fukunagu hovoria o úspechu a skvelej akcii, ktorá divákom vyrazí dych. Ide o posledný film s Danielom Craigom v úlohe Jamesa Bonda, pričom tvorcovia a producenti tvrdia, že náhradu zatiaľ nevybrali.

zväčšiť Vojvodkyňa Kate sa pozdravila aj so speváčkou... Foto: SITA/AP, Chris Jackson
Britain No Time To Die World Premiere Vojvodkyňa Kate sa pozdravila aj so speváčkou Billie Eilishovou.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #premiéra #Daniel Craig #kompliment #Nie je čas zomrieť