Móda z 'Gottovej' premiéry: Vdova Ivana elegantná, Bílá ako diva, Borhyová oslnivá

Meno Karla Gotta stále dokáže pritiahnuť. Aj na filmovú premiéru. Na tej pražskej sa na počesť premietania dokumentárneho filmu Karel vybralo množstvo známych osobností českej kultúry a šoubiznisu.

05.10.2021 13:55
636609319 Foto:
Lucie Borhyová na premiére dokumentárneho filmu KAREL v Prahe.
debata

Medzi hosťami nechýbali dlhoroční spolupracovníci či blízki priatelia zosnulého speváka. Známe dámy predvádzali eleganciu, spoločenské odevy a možno tak trochu prekvapivo aj záplavu čiernej farby.

Na šaty v temnom tóne čiernej stavila napríklad aj vdova po Karlovi Gottovi Ivana. Pôvabná mama dvoch dcér si obliekla model dlhých čiernych s decentným zaobleným výstrihom a transparentnými balónovými rukávmi a hoci táto voľba na prvý pohľad pôsobila trošku smutne, nedala sa jej uprieť elegancia, ani večerný pôvab. Po jej boku sa potom objavili mladučké dcéry, ktoré pôsobili ako bežné tínedžerky – akurát oblečené za viac peňazí než ich bežní rovesníci. Potvrdzovali to napríklad pančuchy z dielne Gucci či kabelka od populárnej značky Jacquemus. Na luxusný brand však stavila aj Gottová – v rukách zvierala kabelku Bottega Veneta.


Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly...
Lucie Borhyová na premiére dokumentárneho filmu...
+5Jiřina Bohdalová na premiére dokumentárneho...

Podobne pompézny večerný model, dlhé zamatové šaty s naznačenou vlečkou, dlhými rukávami a lodičkovým asymetrickým výstrihom predviedla českým fotografom a hosťom premiéry speváčka Lucie Bílá. V jej prípade čierna farba až tak neprekvapí, spája sa s jej kariérou a osobným štýlom dlhé roky. Bílá vhodne zvolila visiace náušnice, ktoré adekvátne zdobili oblasť tváre, ale aj krku. Účes tvorili vlny vlasov sčesaných na stranu.

zväčšiť Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly... Foto: Profimedia
636608333 Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly Sofie Gottová na premiére dokumentu KAREL v pražskom kine Slovanský dům.

Veľmi podobný dojem budila aj koktejlová kreácia populárnej českej moderátorky Lucie Borhyovej. S tým rozdielom, že blondínka sa rozhodla ísť s dĺžkou šiat smerom nahor až ku kolenám. Šatám dodal okrem plesového výstrihu spoločenskejší nádych aj materiál so zatkaným trblietavým vláknom. Trošku násilne pôsobili šnúry náramkov, ktoré sa vrstvili na Borhyovej ruke a zvážiť mohla aj farbu kabelky. Biela pôsobila až príliš kontrastne. Ukážkový však bol mejkap so žiarivými červenými perami aj jednoduchý, no pritom efektný účes.

Na čiernu farbu stavila aj česká herečka Zlata Adamovská, v ktorej prípade išlo o možno až príliš tradičné koktejlové šaty s dĺžkou ku kolenám. Zaujali na nich kalichové rukávy a naopak rušil transparentný lem jemného volánika. Obuť si zlaté lodičky mohol byť síce dobrý zámer, no pôsobili obnosene a to dojem kazilo. Ďalšie dámy si pozrite v našej galérii.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #móda #Lucie Bílá #Ivana Gottová #Zlata Adamovská #Lucie Borhyová #Karel

+ Budujte si lepšie zdravie, nezabúdajte naňho.
Doprajte si to, čo skutočne potrebujete a neobmedzujte sa....

+ Dobré správy sa k vám budú hrnúť, máte sa načo tešiť.
Pred vami stoja skvelé ponuky, pokúste sa ich využiť...