S krásou po mame to bude mať v Hollywoode o čosi ľahšie! O kom je reč? O dcére Milly Jovovichovej

Záplava ženských hviezd sa ukázala na krste knihy fotografií Briana Bowena Smitha, ktorý je známy svojimi portrétmi celebrít.

25.10.2021 00:00
Milla Jovovich Foto:
Herečka Milla Jovovich a jej dcéra Ever Gabo na krste knihy Briana Bowena Smitha v Los Angeles.
debata

Pred jeho objektívom sa počas rokov vystriedali hviezdy ako Jennifer Aniston, Eva Longoria, Cindy Crawford, Demi Moore, Hilary Swank, Selma Blair a mnohé ďalšie. Niektoré z týchto hviezd sa ukázali aj na spomínanom krste, ktorý sa konal v Los Angeles.

Okrem Mooreovej či Longorie sa na krst prišla pozrieť aj hviezda filmu Piaty element, herečka Milla Jovovich. 45-ročnú rodáčku z Ukrajiny na podujatí sprevádzala jej dcéra, 13-ročná Ever Gabo. Na prvý pohľad jasne vidieť, že v ich prípade „jablko nespadlo ďaleko od stromu“. Krásnu tváričku zdedila tínedžerka po slávnej mame, ku ktorej sa pred objektívmi túlila. V Hollywoode to tak bude mať predsa len o čosi ľahšie. Pekná tínedžerka totiž túži po kariére herečky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Milla Jovovich (@millajovovich)

Ever Gabo Anderson je najstarším potomkom Jovovichovej, jej otcom je režisér Paul W. S. Anderson. A pekná hnedovláska sa už pred časom vydala po stopách slávnej mamy, na konte má rolu v snímke Black Widow (Čierna vdova). Okrem Ever vychováva herečka aj dcéru Dashielu (6) a dcéru Osian (1).

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Milla Jovovich

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...

+ Vyhnite sa priveľkému množstvu alkoholu a pozorne si všímajte okolie.
Odkladajte si časť príjmu, aby...