Hviezde hitu Flashdance ťahá na 60! Pozrite sa na ňu bližšie, je to hotový zázrak prírody

V osemdesiatych rokoch sa zapísala do pamäti divákov rolou v jednom z kultových tanečných filmov. Herečka Jennifer Beals stvárnila hlavnú hrdinku hitu Flashdance.

07.03.2022 09:58
Jennifer Beals Foto: ,
Herečka Jennifer Beals prišla na 37. ročník Film Independent Spirit Awards v kreácii Gucci.
debata

Od nakrúcania slávneho tanečného hitu, v ktorom pôvabná zváračka ide za svojím snom – tancovať profesionálne, uplynie budúci rok rovných štyridsať rokov. Na cenách Film Independent Spirit Awards, ktoré vyhlásila v noci z nedele na pondelok, sa objavila jeho hlavná hrdinka – herečka Jennifer Beals. A mnohých môže jej podoba šokovať.

Herečka Dianna Agron v kreácii Prada.
Herečka Michelle Yeoh prišla v kreácii Giorgio...
+15Herečka Kristen Stewart dorazila na filmový...

Rodáčka z Chicaga oslávila v decembri 58. narodeniny, pri pohľade na ňu sa však zdá, že podpísala zmluvu na večnú mladosť. Ktohovie, či s diablom, alebo nejakým fakt dobrým plastickým chirurgom. V prípade Bealsovej to však nie je len tvár, ktorá pôsobí mladistvo – herečka sa objavila na červenom koberci v modro-žltej (ktohovie, či na počesť Ukrajiny zvolenej) kreácii z dielne značky Gucci. Sukňu doplnil top nad pupok a odhaľoval tak pevné a štíhle brucho, bývalá tanečnica má postavičku aj štyri dekády od nakrúcania slávnej tanečnej scény v športovom body ako lusk.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @thelwordshowtime

Absolventka univerzity na Yale vyzerá jednoducho vynikajúco a zdá sa, že sa jej darí aj v hereckej kariére. Napriek tomu, že na filmových plátnach sa po úspechu Flashdance príliš neuplatnila, druhú šancu jej dala televízia. Tam zaujala napríklad v úspešnom seriáli The L Word, ale najnovšie napríklad aj v projekte Boba Fett z produkcie Disney+.

Lily James Čítajte viac Menej pompy, krások dosť! Očarila Lily James či luxusná Matlin, triumfovala Gyllenhaal

Beals nebola jedinou zrelou dámou, ktorá na galavečere v americkej Santa Monike zaujala. V ružovej kreácii Armani Privé vyzerala veľmi pôvabne aj herečka Marlee Matlin (56) a v trblietavých šatách Armani sa pred objektívmi predviedla aj bývalá Miss Malajzia a herečka Michelle Yeoh (59).

Video
VIDEO: Hviezda Flashdance pred 60-kou? Hotový zázrak prírody Zdroj: Profimedia

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vzhľad #Film Independent Spirit Awards #Jennifer Beals #Flashdance #hviezdy po rokoch

+ Zahrievajte sa pred cvičením, aby ste pripravili telo na záťaž.
Skontrolovať lekárničku pred cestou sa naozaj...

+ Ste vo fyzickej aj psychickej pohode. Vidno to na vašej rozžiarenej tvári.
Súťaž v televízii prinesie vytúženú...