Čvančarová v tom má jasno, žiadna márnotratnosť: Už budem chodiť len v šatách od Hanečku!

Počas uplynulého víkendu poriadne prekvapila. Na veľký filmový galavečer sa známa česká herečka Jitka Čvančarová vybrala v modeli, ktorý verejnosť aj jej fanúšikovia už mali možnosť vidieť.

10.03.2022 00:00
666547201 Foto:
Jitka Čvančarová na cenách Český lev - modrú róbu doplnila stužkami a brošňou vo farbách ukrajinskej vlajky.
debata (1)

Veľkolepá modrá róba z dielne slovenského dizajnéra Borisa Hanečka vznikla ešte minulý rok v lete a hrdinka nového filmu Betlehemské svetlo od rodinného tandemu Svěrákovcov sa v nej objavila na filmovom festivale v Karlových Varoch. Hoci vtedy zožala aj výdatnú kritiku na viacerých českých a slovenských portáloch, ukázala, že si z nej ťažkú hlavu nerobí. Skôr naopak.

Herečka Jana Plodková v kreácii od Zuzany...
Herečka Ivana Chýlková v sukni s výrazným...
+7Herečka Elizaveta Maximová na cenách Český lev...

Vyhlásenie filmových cien Český lev poňala známa česká herečka v štýle odevnej recyklácie a do modelu od slovenského autora, ktorý oblieka aj slovenskú prezidentku Zuzanu Čaputovú, sa navliekla opäť. Tentoraz k modrej farbe pridala aj žlto-modrú stuhu na zápästí a tiež odznak na podporu Ukrajiny.

653721833 Čítajte viac Keď sa dedia nádherné šaty v rodine... Kráľovná Letizia v róbe od svokry a princezná Victoria, toto má od mamy!

Pre portál Super.cz herečka nedávno vysvetlila, že „kupovať si nové šaty, obzvlášť v dnešnej dobe by som považovala za absolútnu márnotratnosť“. „Takže recyklovať. Aj tieto šaty som mala doma v skrini, ale nepamätám si, či ste ma v nich už niekde fotili. Ale už budem asi chodiť len v tých modrých,“ komentovala Čvančarová na premiére filmu Betlehemské svetlo, ktorá sa konala len pár dní po galavečere Český lev.

Na slávnostnej premiére sa 43-ročná herečka objavila v čiernych šatách s výrazným oblým výstrihom koženého topu a plisovanou sukňou, ktoré doplnila tmavou akoby bomberovou bundičkou na elegantný spôsob.

Tereza Ramba s Jitkou Čvančarovou na premiére...
Vojta Kotek s priateľkou na premiére filmu...
+2JiŘí Bartoška s manželkou na premiére filmu...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #šaty #Boris Hanečka #recyklácia #Jitka Čvančarová #márnotratnosť

+ Vaše zdravie je na tom veľmi dobre, ale čakajte rýchlu zmenu.
Rozpočet je základ úspechu, sledujte svoje výdavky...

+ Večerné vyjedanie chladničky vás zbytočne dostane z formy, po 21 nejedzte.
Diverzifikujte svoje investície, aby...