Bez sošky? Nevadí! Zamilovaná Stewart ukázala snúbenicu. Ktoré páry ešte žiarili na Oscaroch?

Oscara síce nezískala, ale boli jej "plné internety". Herečka Kristen Stewart za to nevďačila len svojej garderóbe na 94. ročníku Oscarov, ale aj svojmu garde.

28.03.2022 05:54
94th Academy Awards - Kristen Stewart a jej... Foto: ,
Herečka Kristen Stewart a jej snúbenica Dylan Meyer na vyhlásení cien Oscarov.
debata

Hviezda hitu Twilight sa na červenom koberci objavila v spoločnosti svojej snúbenice Dylan Meyerovej. Kým ešte donedávna sa herečkina partnerka úzkostlivo vyhýbala spoločenským akciám a Stewart si tiež potrpela na oddeľovanie súkromia a práce, tentoraz bolo jasné, že chcú byť jedna druhej oporou. V slávnostný večer to platilo najmä od Meyerovej smerom ku Stewartovej, ktorá bola nominovaná za výkon vo filme Spencer.

Herec Ashton Kutcher a jeho manželka Mila Kunis...
Herec Riz Ahmed a jeho partnerka Fatima Farheen...
+15Herečka a moderátorka Wanda Sykes (vľavo) a jej...

Sošku nezískala, ale prítomnosť zamilovaného páru, ktorý sa chystá tento rok pred oltár, stačila mnohým médiám aj fanúšikom na to, aby sa z Kirsten stala jedna z najdiskutova­nejších herečiek večera. Určite aj pre svoju voľbu minišortiek a saka z dielne Chanel (o móde z Oscarov čítajte viac tu).

Zendaya Čítajte viac Oscarová móda: Úchvatná Chastain, Zendaya ako moderná Sharon Stone. A čo si to obliekla Kristen Stewart?!

Samozrejme, Kristen Stewart a Dylan Meyer neboli jediným párom, ktorý sa na nedeľňajšom gala zúčastnil. Po dlhšom čase sa v spoločnosti objavil Ashton Kutcher a jeho manželka Mila Kunis, ktorí pravdepodobne oslavovali úspech so zbierkou na Ukrajinu. Spokojne a stále zamilovane pôsobila aj španielska dvojica – mimochodom obaja nominovaní v hereckých kategóriách – herečka Penelope Cruz a Javier Bardem.

zväčšiť Herec Ashton Kutcher a jeho manželka Mila Kunis... Foto: SITA/AP, Jae C. Hong
Ashton Kutcher a jeho manželka Mila Kunis Herec Ashton Kutcher a jeho manželka Mila Kunis mali dobrú náladu.

Na červenom koberci potom nechýbal ani ďalší nominovaný pár – herečka Kirsten Dunst a herec Jesse Plemmons. Síce ani jednej z dvojíc nevyšla oscarová nominácia, aspoň si však užili slávnostný a vraj celkom príjemný večer.

Kto sa z ceny tešil, bola herečka Jessica Chastain a herec Will Smith. Ani po ich boku nechýbalo v tento večer manželské garde. Kým ryšavku Chastainovú sprevádzal jej taliansky manžel, Smithovi po boku verne stále jeho polovička Jada Pinkett-Smith. Spoločne tak oslávili hercovho už druhého Oscara.

Herečka a speváčka Zendaya na červenom koberci...
Herečka Zoe Kravitz v šatách z dielne Saint...
+58Herečka Naomi Scott na vyhlásení Oscarov v...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Kristen Stewart #červený koberec #Oscar #pár #Dylan Meyer

+ Energiu teraz paradoxne načerpáte v zamestnaní pri maximálnom vyťažení.
Dôležité sú pre vás...

+ Neprepadajte zlej nálade, všetko je tak ako má byť, zdravie máte v poriadku.
Pracovný spor sa dorieši vo váš...