Otca veru nezaprie! Syn Thomasa Puskailera akoby mu z oka vypadol, pozrite sa na rozkošného blondiačika

Animovaná rozprávka Keď sa červenám z dielne štúdia Disney Pixar už dorazila aj na Slovensko. Jeho premiéru si v jednom z bratislavských kín nenechali ujsť známe tváre spolu s ich ratolesťami.

08.04.2022 00:00
Thomas Puskailer Foto:
Thomas Puskailer so synom na premiére animáku Keď sa červenám.
debata

Príbeh o dospievaní prilákala do kina speváčku Martinu Schindlerovú s dcérou, speváka Thomasa Puskailera so synom či producentku Wandu Adamik Hrycovú, ktorá prišla v sprievode jedného zo synov.

Martina Schindlerová s dcérou  na premiére...
Wanda Adamik Hrycová so synom na premiére...
+3Thomas Puskailer so synom na premiére animáku...

Svoje vlastné spomienky na dospievanie v animovanej komédii použila režisérka Domee Shiová, držiteľka Oscara: „Chcela som preskúmať konflikty malého dospievajúceho dievčaťa – ako je rozpoltená medzi tým, že je dobrou dcérkou a prijímaním svojho skutočného chaotického ja. Veľa pozornosti venujeme vzťahu mamy a dcéry, ktorý nie je nikdy čiernobiely.“

zväčšiť Milena Minichová s dcérou  na premiére animáku... Foto: CinemArt
0403 brunch cinemacity 019 Milena Minichová s dcérou na premiére animáku Keď sa červenám.

O čom film je?
Meilin Lee je energická školáčka. Bujará, ambiciózna a nadmieru úspešná, vyniká v škole aj doma. Jej partia verných kamarátov jej vždy kryje chrbát – majú spoločnú posadnutosť chlapcami zo chlapčenskej hudobnej skupiny 4*Town, ktorá sa vymyká kontrole, ale ktorá trinásťročná dievčina to tak nemá? Doma je Mei poslušná a cieľavedomá strážkyňa rodinného chrámu predkov, ktorá spokojne pracuje po boku svojej matky Ming. Jedného dňa sa však tínedžerka Meilin začne záhadne a z ničoho nič “meniť” na obrovskú, mimoriadne emotívnu červenú pandu a deje sa to práve v tých najnevhodnejších chvíľach, keď sa Mei veľmi rozruší. Medzi Mei a jej mamou sa týmto otvára priepasť, ktorá ju prinúti sa vyrovnať so svojimi dvoma ja: oduševnenou tínedžerkou a poslušnou dcérou a faktom že sa musí vyrovnať s rodinnou kliatbou.

Filmári vyzvali spevákov a skladateľov Billie Eilish a FINNEAS, aby napísali piesne fiktívnej skupiny – celkovo tri.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #film Keď sa červenám

+ Spánok je dôležitý a vy ho máte príliš málo, tak zostaňte v posteli.
Nenechávajte rozhodnutie len na svojich...

+ Nájdite čas na relax, je to dôležité pre vaše zdravie a šťastie.
Aj vy musíte dodržiavať určité pravidlá, aj čo...