Najkrajšia žena Ameriky aj Kelly Rowland - krásky sa obliekli do červenej. Dôvod? Dôležitý!

Červená farba, kam ste sa len pozreli - tak vyzeralo podujatie s príznačným názvom Red Dress Collection Concert, ktoré sa konalo v Los Angeles.

11.04.2022 00:00
Kelly Rowland Foto:
Speváčka Kelly Rowland v červených šatách na akcii Red Dress Collection Concert powered by Pandora.
debata

Na červenom koberci, ktorého intenzita farby žiarila do ďaleka, sa objavili mnohé známe tváre – v prvom rade ženy. Azda najslávnejšou, aj v slovenských končinách, je speváčka Kelly Rowland – bývalá členka formácie Destiny's Child, ktorá sa vydala na úspešnú sólovú dráhu.

Práve ju si zástupcovia organizácie, ktorá upozorňuje na problematiku srdcovocievnych chorôb a snaží sa vzdelávať americké ženy v prevencii, vybrali za headlinera koncertného vystúpenia. Nebola to úplná náhoda. Rowlandovej mama zomrela pred pár rokmi po náhlom srdcovom záchvate a tak má 38-ročná speváčka veľmi osobnú skúsenosť s tým, že srdcové choroby nehodno podceňovať.

Speváčka Kelly Rowland v červených šatách na...
Speváčka a skladateľka Christina Milian na...
+4Jeannie Mai Jenkins na prehliadke a koncerte...

Na akcii v Los Angeles sa však pozornosť sústreďovala najmä na tie príjemné veci – krásne ženy, hudbu a, samozrejme, šaty. V červenej farbe. Organizácia American Heart Association dlhodobo organizovala prehliadku červených šiat na newyorskom týždni módy – tentoraz sa prezentácia modelov od rôznych dizajnérov presunula práve na spomenutý koncert.

Miss Amerika Emma Broyles sa na podujatí... Foto: Vivien Killilea/Getty Images for American Heart Association
Miss Amerika Emma Broyles Miss Amerika Emma Broyles sa na podujatí zúčastnila tiež.

V modeloch sa potom objavili aj dámy ako Christina Milian, Garcelle Beauvais či Miss Amerika Emma Broyles. Viac si pozrite v našej galérii.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Kelly Rowland #Christina Milian #srdce #červená #Miss America #kardiovaskulárne riziko