Fašiang s krásnou partnerkou, spokojný Kovačič a Végh... finále si užil v luxusnom obleku. Všetky oči na neho!

Nielen tanečné, ale aj známe partnerské páry boli donedávna prítomné na každom nedeľňajšom súťažnom večere programu Let's Dance. Na finále, samozrejme, chýbať nemohli. A niektorým to mimoriadne pristalo.

10.05.2022 00:00
MACO9358 Foto:
Herec Marek Fašiang prišiel na finále aj s partnerkou Terezou Bizíkovou.
debata

Medzi hosťami finálového večera, v ktorom napokon podľa očakávaní triumfoval herec Ján Koleník, sa objavili jeho bývalí kolegovia a rivali zo súťaže. Prišiel napríklad moderátor Michal Kovačič, ktorého sprevádzala manželka Zuzana, známa novinárka. Tá bola jeho oporou počas súťažných kôl, ale aj po vypadnutí Kovačiča zo súťaže sa spoločne ukázali na ďalších živých prenosoch. Ten posledný sa niesol v znamení červených šiat a spokojnej nálady.

Spevák Mário Kuly Kollár a jeho manželka Lucia.
Moderátorka Alena Heribanová prišla aj s...
+6Zápasník Attila Végh a jeho manželka Natália.

Medzi hosťami, samozrejme, nemohol chýbať ani Marek Fašiang – a to aj napriek tomu, že zo súťaže vypadol ako prvý. Sympatický hrdina Oteckov vzal tentoraz do spoločnosti aj partnerku Terezu Bizíkovú, s ktorou vychovávajú spoločnú ratolesť. Modelka sa nezaprela, patrila medzi najpôvabnejšie dámy večera.

Ján Koleník a Vanda Poláková Čítajte viac Favoritom od začiatku až do konca! Ján Koleník sa stal kráľom parketu Let's Dance

Spomedzi pánov však jasným víťazom na titul „najvýraznejšieho týpka“ bol zápasník Attila Végh, ktorému finále súťaže uniklo len o vlások, vypadol totiž predminulú nedeľu. Na finálový večer však dorazil s úsmevom a v jeho typicky dobrej nálade. A tiež v obleku s výraznou logotlačou z dielne značky Gucci. Toto bol jasný recept na to, aby medzi ostatnými pánmi zažiaril.

Zápasník Attila Végh a jeho manželka Natália. Foto: TV Markíza
Zápasník Attila Végh a jeho manželka Natália. Zápasník Attila Végh a jeho manželka Natália.

Záverečný moment korunovácie kráľa tanečného parketu si však nenechali ujsť ani ďalší známi páni, medzi nimi napríklad herci Vladimír Kobielsky, o pár rokov mladší Branislav Deák či spevák Mário Kuly Kollár. Samozrejme, podporení manželkami. Ako im to pristalo sa dozviete v našej galérii. Kliknite na ňu vyššie.

VIDEO: Profil víťaza Let's Dance – Jána Koleníka

Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #móda #páry #Vlado Kobielsky #Let´s Dance #Marek Fašiang #Attila Végh #Michal Kovačič
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nezabúdajte na pravidelný príjem vitamínov, kľudne aj v podobe liekov.
Nechýba vám nadšenie ani tvorivosť,...

+ Celý rok pracujete plným nasadením. Načase zabudnúť na stres a relaxovať.
Presne viete, po čom...