Hotový ošiaľ v New Yorku, je tu Selena! Ale kto by sa divil, slávna speváčka vyzerá úchvatne

Veľký televízny večer mala počas víkendu pred sebou herečka a speváčka Selena Gomez. Vybrali si ju totiž ako celebritnú sprievodkyňu a hosťku slávnej skečovej šou Saturday Night Live.

17.05.2022 00:00
Selena Gomez Foto:
Herečka a speváčka Selena Gomez mieri do nočného klubu L’Avenue v New Yorku.
debata

Podľa prvých reakcií to 29-ročná brunetka zvládla na výbornú. Reakcie divákov, ale aj členov stáleho osadenstva boli vo všeobecnosti veľmi pozitívne. Gomez si strihla tradičný úvodný monológ, ale aj niekoľko scénok a pobavila vraj tisícky divákov.

Možno aj to bol dôvod jej dobrej nálady a úsmevov na tvári, keď ju o pár hodín neskôr zachytili objektívy paparazzov v New Yorku. Niekdajšia detská televízna hviezda vyrazila do nočného mesta – konkrétne do podniku L'Avenue, kde sa konala after-party pre pozvaných hostí a priateľov SNL.

Video

VIDEO: Selena Gomez prichádza na after-párty v New Yorku.

Na populárnu star čakali už desiatky fanúšikov a tiež reportérov – hoci Gomezovej sa podarilo z pristavenej dodávky do podniku vbehnúť doslova za pár sekúnd, prehliadnuť sa rozhodne nedalo, že vyzerala očarujúco. Speváčka si obliekla model odvážnych šiat bez ramienok s asymetrickou trojštvrťovou sukňou s výrazným rozparkom. Bezchybná bola aj úprava, líčenie a bohaté vlny tmavých vlasov. Selena skrátka vyzerala ako zvodná femme fatale.

Jesse Williams (vpravo) a jeho kolega Jesse Tyler Ferguson Čítajte viac Uniklo video nahého herca z Kliniky Grace v divadle! Celý internet hovorí len o...

Na párty sa podľa informácií amerických médií nebavila sama, ale s množstvom celebritných kolegov. Medzi hosťami sa objavil napríklad hudobník Post Malone, modelka a herečka Cara Delevingne či pretekár Lewis Hamilton.

Anitta v modeli z kolekcie Fendace, spolupráce...
Speváčka Florence Welch v šatách z dielne Gucci.
+22Dixie D'Amelio sa objavila v kreácii Off-White.
debata chyba
Viac na túto tému: #New York #Selena Gomez #paparazzi #Saturday Night Live

+ Pripravte si bylinkový čaj a horúci kúpeľ, uvoľníte telo aj myseľ.
Spamätajte sa, potrebujete si nájsť...

+ Nehľadajte argumenty ako to nejde urobiť, budete len na smiech.
Neobávajte sa vypýtať si zľavu ak na ňu máte...