Pokračovanie článku: Elvis ovládol Cannes! Prilákal brazílske krásky, Shakiru aj Kylie! Ale na vášnivé bozky mala právo iba...

zväčšiť Do Cannes dorazila aj česká modelka Petra Němcová. Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Petra Němcová Do Cannes dorazila aj česká modelka Petra Němcová.

Reč je o Petre Němcovej, modelke a filantropke, ktorá je pravidelným hosťom v Cannes. Hoci pre pandémiu (ale aj materstvo) mala kratšiu pauzu, tentoraz sa vrátila na červený koberec v plnej paráde. Respektíve bielej večernej toalete, ktorá za ňou efektne viala pri chôdzi.

Natasha Poly Čítajte viac Ruská krása stopku v Cannes nedostala! Zjavila sa Nataša, aj vietor fúkal k jej službám

V jednom momente jej však spôsobila aj menšie faux pas, keď sa jej šaty zamotali medzi nohami a nevedela si ich chvíľu upraviť, aby ju mohli fotografi fotiť v ukážkovej podobe. To rýchlo napravil jeden z početných asistentov, ktoré kráskam na festivale s róbami pomáhajú.

Viac si pozrite v našej bohatej galérii. A keby ste obrázkov nemali dosť, kliknite ešte o stranu ďalej. Tam nájdete celý zoznam galérií z doterajšieho diania v Cannnes. A hneď v úvode aj trailer k filmu Elvis.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #modelky #Adriana Lima #Tom Hanks #Petra Němcová #Izabel Goulart #Kaia Gerber #Baz Luhrmann #Rebecca Hall #Austin Butler #Cannes 2022 #Elvis
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Pozerajte sa na dátum spotreby, hlavne pri konzumácii potravín.
Hovorte len vtedy, keď vás o to požiadajú, mohli...

+ Fyzickú kondíciu máte v poriadku, bolo by potrebné začať s masážami.
Nešetríte, nemôžete mať dostatočné množstvo...