Najkrajšia členka monackej kniežacej rodiny? Pozrite sa na jej mamu a pochopíte, po kom zdedila krásu

Hoci pozornosť svetových médií sa v súčasnosti upiera predovšetkým k princeznej Charlene, obdiv pôvabov členiek monackej kniežacej rodiny sa rozhodne nekončí pri bývalej plavkyni.

14.10.2022 00:00
Charlotte Casiraghi Foto:
Charlotte Casiraghi na podujatí Prince Pierre Foundation Prizes v priestoroch Opera Garnier v Monaku.
debata

Práve dámy z monackej kniežacej rodiny patria medzi najpôvabnejšie reprezentantky európskej šľachty vôbec – dôvodom je nepochybne aj fakt, že medzi ich predkami sa nachádza aj jedna z najkrajších herečiek Hollywoodu a tiež to, že patria medzi ženy s úzkymi osobnými vzťahmi s najslávnejšími dizajnérmi sveta.

Charlotte Casiraghi Čítajte viac Krásna vnučka Grace Kellyovej ako hviezda v reklame Chanel: Pozrite si exkluzívne foto aj video!

Reč je v tomto prípade o princeznej Caroline z Hanoveru a jej dcére Charlotte Casiraghiovej – obe dámy sú už roky považované za skutočné módne ikony a potvrdili to len nedávno aj bok po boku, keď sa objavili na akcii nadácie Prince Pierre Foundation.

zväčšiť Charlotte Casiraghi (vľavo) a jej mama,... Foto: Profimedia
Charlotte Casiraghi Charlotte Casiraghi (vľavo) a jej mama, princezná Caroline z Hanoveru na slávnostnom podujatí spoločne.

Šesťdesiatpäťročná princezná Caroline, ktorá je najstaršou dcérou zosnulého kniežaťa Rainiera a herečky Grace Kellyovej, neskôr kňažnej Grace, sa aj napriek pribúdajúcemu veku radí medzi nesmierne pôvabné a šarmantné dámy. Na stredajšej akcii to potvrdila v tmavomodrom nohavicovom kostýme s dvojradovým zapínaním Chanel Haute Couture a nenútene upraveným účesom, v ktorom sa bez ostychu priznáva aj k šedinám.

724103615 Čítajte viac Priehľadná blúzka princeznej Charlene v centre pozornosti! Trúfalé a za čiarou? Ale kdeže, len samé chvály...

Jej dcéra, vnučka oslavovanej Grace Kellyovej (v ktorej črtách mnoho ľudí jej slávnu starú mamu aj spoznáva), sa zase objavila v čiernych trblietavých šatách s volánmi. Išlo tiež o kreáciu z dielne Chanel, ktorej múzou a ambasádorkou 36-ročná Charlotte je.

Korunná princezná Victoria a jej manžel - princ...
Švédsky princ Carl Philip a jeho manželka -...
+8Švédsky kráľ Carl Gustaf a jeho manželka -...

Obe dámy, ktorým príroda nadelila do vienka prirodzenú krásu a šarm, sú vo svete luxusnej módy ako doma. Aj Charlotte, ale aj jej mama, princezná Caroline, boli osobnými priateľkami zosnulého dizajnéra Karla Lagerfelda, ktorý ich obliekal do najluxusnejších kreácií Chanel. Charlotte Casiraghi je však tiež dobre známa ako priateľka dizajnérov Anthonyho Vacarella z ateliéru Saint Laurent či Alessandra Micheleho z dielne talianskej značky Gucci. Aj to (a nepochybne tiež rodinné imanie) ju predurčuje na to, aby sa radila medzi vôbec najštýlovejšie zástupkyne z prostredia európskej šľachty.

Charlotte Casiraghi ako hviezda novej kampane...
Charlotte Casiraghi ako hviezda novej kampane...
+5Charlotte Casiraghi ako hviezda novej kampane...

Pravdou síce je, že Charlotte oficiálne žiaden titul nemá, no klebetné jazyky tiež hovoria, že v rodnom Monaku by si ju želali za princeznú viac ako rodáčku zo Zimbabwe Charlene Wittstockovú, manželku kniežaťa Alberta, ktorá sa do kniežacej rodiny vydala.

Video

VIDEO: Chanel Jar/Leto 2023

Zdroj: CHANEL

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #Charlotte Casiraghi #princezná Caroline #Monako #Grace Kelly

+ Čerstvý vzduch a pohyb vonku zlepšia vašu kondíciu.
Nové projekty v práci vám prinesú vzrušenie a výzvy....

+ Vyvážená strava a pohyb sú základmi vášho dobrého zdravia.
Ukážte čo dokážete, neskrývajte si nápady len pre...