OBRAZOM: Úchvatné dámy, kam pozriete! Salma Hayek ako bohyňa plodnosti, zaľúbená Paris aj sexy kvietok z Eufórie

Ďalší ročník podujatia LACMA Art+Film Gala sa konal v Los Angeles. Prilákal desiatky slávnych mien, nechýbali filmové krásky.

06.11.2022 18:30
Salma Hayek Foto:
Herečka Salma Hayek predvádzala svoj bujný dekolt v trblietavom výstrihu.
debata

Akcia, na ktorej každoročne oceňujú výnimočných umelcov v rámci kinematografie, no tiež umeleckej scény ako takej, sa konala v sobotu večer a na čiernom koberci a pred tmavou fotostenou sa striedali tie najväčšie hviezdy Hollywoodu.

Herečka Sydney Sweeney prišla v kreácii...
Paris Hilton a jej manžel Carter Reum, ktorý je...
+57Speváčka Rosé z formácie Blackpink v kreácii...

Nikto medzi nimi neprehliadol Salmu Hayekovú a táto mexická rodáčka ani nemohla chýbať – je manželkou Francoisa Pinaulta, ktorý je šéfom skupiny Kering. Tá vlastní aj značku Gucci, ktorá je už niekoľko rokov sponzorom akcie a oblieka aj mnohých pozvaných hostí. Salma nebola výnimkou a jej model bral dych. Rovnako ako dekolt a večná mladosť – len málokto by uveril, že táto dáma má naozaj už bližšie k šesťdesiatke.

zväčšiť Herečka Sydney Sweeney prišla v kreácii... Foto: SITA/AP, Allison Dinner
Sydney Sweeney Herečka Sydney Sweeney prišla v kreácii Giambattista Valli Haute Couture.

V róbach od Gucci sa na červenom koberci zaskvela aj herečka Thuso Mbedu či Julia Garner, ktorá sa momentálne pripravuje na nakrúcanie životopisného filmu o speváčke Madonne. Trblietavá róba od Gucci ozdobila aj pôvabnú herečku a režisérku Oliviu Wildeovú a už tradične „farby“ talianskeho ateliéru reprezentoval aj Jared Leto.

Soňa Müllerová Čítajte viac Elegantná Hurajová, Müllerová ako študentka a dve bývalé missky... sa dohodli? Aha, na tie brušká...

V zozname hostí sa však objavilo mnoho takých, ktorí tentoraz nestavili na farby hostiteľa, ale predvádzali superluxusné kreácia haute couture. Do tohto zoznamu sa zaradila aj herečka Sydney Sweeney, pôvabná plavovláska zo seriálov Eufória či Biely lotos. Jej kreácia Giambattista Valli Haute Couture bola nežná, príťažlivá, sexy. Rovnako ako jej nositeľka.

zväčšiť Herečka a tiktokerka Addison Rae v odvážnej... Foto: SITA/AP, Allison Dinner
Addison Rae Herečka a tiktokerka Addison Rae v odvážnej kreácii Jean Louis De Scherrer.

Medzi pozvanými sa nedala prehliadnuť ani Paris Hilton, zamilovaná a neustále zavesená do svojho manžela Cartera Reuma, ktorý je tiež súčasťou predstavenstva LACMA a je zodpovedný aj za financovanie. Hiltonovej voľba padla na trblietavý dvojdielny komplet zložený z topu tesne pod prsami a sukne s odhaleným bedrom.

Katarína Žbirková Čítajte viac Vdova po Mekym Žbirkovi v úchvatnej róbe, ktorá sa šije dva mesiace: Vošla sa do veľkosti pre modelku!

Jeden z najodvážnejších modelov predviedla tiktokerka Addison Rae, ktorá je už povestná obliekaním sa do vintage kúskov. Tentoraz išlo o trblietavú kreáciu Jean Louis Scherrer. V galérii nájdete aj dámy ako Sandra Oh, Carey Mulligan, speváčku Billie Eilishovú či sestry Kim Kardashianovú a Kendall Jennerovú. Ani jedna nesklamala. Viac v našej bohatej galérii.

Video
VIDEO: Salma Hayek ako dokonalá Venuša.

Zdroj: Profimedia

Herečka Sydney Sweeney prišla v kreácii...
Paris Hilton a jej manžel Carter Reum, ktorý je...
+57Speváčka Rosé z formácie Blackpink v kreácii...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Salma Hayek #Kim Kardashian #Kendall Jenner #LACMA Art + Film Gala #Billie Eilish #Sydney Sweeney #Addison Rae

+ Svoje bolesti nezaháňajte len liekmi, mali by ste vedieť príčinu.
Preneste sa už cez to, že ste raz v živote...

+ Jedzte pravidelne po malých dávkach, budete sa tak cítiť lepšie.
Vyjednávanie o lepších cenách môže zlepšiť vašu...