Po slávnej mame? Nepochybne! Lourdes Leon sa nahoty nebojí, za tento outfit by jej tlieskala aj Madonna

Kedysi to bola jej slávna mama, ktorá sa vyzliekala na počkanie pred objektívmi či na koncertoch a hudobných vystúpeniach (teraz v tom pokračuje na Instagrame). Zdá sa, že Lourdes Leon kráča v jej šľapajach.

17.11.2022 12:00
debata (2)
Modelka a speváčka Lourdes Leon na otvorení... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Lourdes Leon Modelka a speváčka Lourdes Leon na otvorení výstavy Thierry Mugler: Couturissime v priestoroch Brooklyn Museum v New Yorku.

Modelka, influencerka a najmä slávna dcéra ešte slávnejšej mamy potvrdila, že náklonnosť ku provokáciám koluje v rodinnej krvi aj na utorňajšom evente v New Yorku. Dcéra speváčky Madonny sa vybrala na otvorenie výstavy s tvorbou zosnulého tvorcu Thierryho Muglera a na túto príležitosť si vybrala jednu z odvážnych kreácií dizajnérskeho portfólia.

Britain Eternals UK Premiere Čítajte viac 4, 5 aj 6 detí, slávne ženy sa veľkej rodiny neboja! Ale rekord? Táto herečka mala detí 14....

Priehľadný telový overal s čiernymi panelmi, ktoré rafinovane zakrývali intímne partie, urobil z 26-ročnej tmavovlásky magnet podujatia. Treba však jedným dychom dodať, že sa ich na slávnostnom otvorení v Brooklynskom múzeu zišlo hneď niekoľko.

Celebritné sestry Shannade Clermont a Shannon...
Modelka a speváčka Lourdes Leon, dcéra speváčky...
+6Na výstavu do brooklynského múzea prišla aj...

Práve extravagantná, odvážna, často fetišizmom a futurizmom inšpirovaná tvorba Muglera, zanechala v módnych archívoch množstvo pozoruhodných modelov. A v odvážnej estetike pokračuje značka aj dlho po tom, čo samotný dizajnér z jej kreatívnej šéfovskej pozície odstúpil.

zväčšiť Herečka Julia Fox na otvorení výstavy Thierry... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Julia Fox Herečka Julia Fox na otvorení výstavy Thierry Mugler: Couturissime v New Yorku.

Popri Madonninej dcére sa medzi hosťami objavila aj speváčka Tinashe, odetá azda ešte odvážnejšie než Lourdes. Prišla Amanda Lepore, podnikateľka Kylie Jenner či herečky Julia Fox a Laverne Cox.

Asi ten najodvážnejší styling akcie zvolili sestry Shannade Clermont a Shannon Clermont, známe americké influencerky, ktoré svet fanúšikov sociálnych médií pozná aj ako Clermont Sisters. Tieto dve absolventky dizajnérskych škôl, ktoré sledujú bezmála dva milióny ľudí na Instagrame, zahalili v elastickom priehľadnom body naozaj len to najnutnejšie. Viac si pozrite v galérii.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #krása #výstava #múzeum #Lourdes Leon #provokácia #priehľadné

+ Nevyhovárajte sa, nemôžete riešiť problémy za druhých ľudí.
Pripomeňte si, že všetko stojí peniaze, avšak vy ich...

+ Motivácia príde, keď stanovíte jasné ciele vo vašom športe.
Zariaďujte si bývanie podľa vašich predstáv,...