Baby z Hriešneho tanca aj očarujúca hviezda filmu Thelma a Louise! Míňali sa na červenom koberci

Veľkolepé gala "Women in Entertainment Gala", ktoré sa konalo v Los Angeles, prilákalo aj slávne hviezdy minulosti.

09.12.2022 00:00
jennifer Grey Foto: ,
Jennifer Grey na podujatí Women in Entertainment v Los Angeles.
debata (1)

Po červenom koberci sa tak prešli aj predstaviteľky slávnych filmov, ktoré sa síce dostali do sveta pred niekoľkými desaťročiami, ale fanúšikov lákajú stále.

Denise Richards na podujatí  Women in...
Paris Hilton na podujatí  Women in...
+12Issa Rae na podujatí  Women in Entertainment v...

Presne také sú snímky Hriešny tanec z roku 1987 a dnes už kultové road movie Thelma a Louise z roku 1991. Snímka priniesla nomináciu na Oscara pre obe jeho hlavné hrdinky, Susan Sarandoovú aj Geenu Davisovú. Herečkám vtedy zlatú sošku „vyfúkla“ Jodie Foster za film Mlčanie jahniat.

Margot Robbie Čítajte viac Na mini si trúfli 30-ničky aj o 20 rokov staršie! Krásna Barbie či slávna ex Charlieho Sheena na prestížnom gala

Práve Geena Davis sa ukázala pred objektívmi spomínanej udalosti. 66-ročná tmavovláska prišla oblečená v čiernych kožených šatách, svoj look rozžiarila kabelkou vo farbe magenta.

zväčšiť Geena Davis na podujatí  Women in Entertainment... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Geena davis Geena Davis na podujatí Women in Entertainment v Los Angeles.

Na červenom koberci sa s ňou striedala o čosi mladšia hviezda minulosti, 62-ročná Jennifer Grey, slávna predstaviteľka Baby z filmu Hriešny tanec. Podobne ako Davisová, aj ona stavila na elegantnú čiernu, neprišla však v šatách, ale v nohaviciach.

Pred objektívmi sa striedal priam zástup najžiarivejších krások Hollywoodu, medzi ktorými sa nedali prehliadnuť dámy ako Margot Robbie, Heidi Klum, Charlize Theron a mnohé ďalšie.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Jennifer Grey