Z Barbie nespustíte oči! Margot Robbie sa navliekla do modelu, v ktorom priam kričí: Som dokonalá

Predstavitelia Kena a Barbie - Ryan Gosling a Margot Robbie, prišli na podujatie CinemaCon v Las Vegas.

27.04.2023 00:00
Ryan Gosling a Margot Robbie Foto:
Ryan Gosling a Margot Robbie na podujatí CinemaCon v Los Angeles.
debata

Na premiéru očakávanej novinky Barbie svet ešte len čaká, je naplánovaná na júl 2023. Propagácia snímky je však v plnom prúde. Dvojica hlavných predstaviteľov Kena a Barbie – Ryan Gosling a Margot Robbie, prišli na podujatie CinemaCon v Las Vegas. Fanúšikov nesklamali, na pódium totiž „vyskočili“ oblečení ako filmoví hrdinovia, prím hrala ružová farba.

Ryan Gosling a Margot Robbie na podujatí...
Ryan Gosling a Margot Robbie na podujatí...
+3Ryan Gosling a Margot Robbie na podujatí...

32-ročná austrálska herečka na podujatí očarila ružovým kompletom Prada, ktorý odhalil jej dokonalú postavičku, model toho totiž veľa nezakryl. O čosi viac zahalený pred fanúšikov predstúpil 42-ročný Ryan Gosling, ktorý mal na sebe takisto ružovú. Obliekol si bomberovú bundu z dielne Acne Studios.

Dvojicu doplnila režisérka a scenáristka Greta Gerwig, manžel Margot Robbie – producent Tom Ackerley, a hviezda seriálu Škaredá Betty, America Ferrera, ktorá vo filme Barbie takisto hrá jednu z postáv. Herecké obsadenie novinky dopĺňajú ešte Will Ferrell, ktorý hrá generálneho riaditeľa spoločnosti Mattel či Helen Mirren ako rozprávačka príbehu.

zväčšiť Margot Robbie na podujatí CinemaCon v Los Angeles. Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Ryan Gosling a Margot Robbie Margot Robbie na podujatí CinemaCon v Los Angeles.

"Ľudia si okamžite myslia – oh, Margot hrá Barbie, to je mi jasné, o čom to bude. Ale naším cieľom je, aby ste dostali niečo celkom iné, než čo si myslíte, že od nás dostanete. Niečo, o čom ste ani nevedeli, že to chcete,“ povedala predstaviteľka hlavnej úlohy.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Ryan Gosling #Margot Robbie #Barbie