Jedna akcia za druhou, ona žiari energiou. Kate ako najkrajší kvet záhradnej párty, na tento moment jej fanúšikovia čakali...

Za posledných pár dní sa stihla objaviť na niekoľkých oficiálnych podujatiach, vrátane toho najsledovanejšieho - korunovácie kráľa Karola III. Jeho nevesta, princezná Kate však zvláda toto nasadenie s úsmevom.

10.05.2023 10:00
Kate, princezná z Walesu Foto: ,
Kate, princezná z Walesu na záhradnej párty v Buckinghamskom paláci.
debata (1)

V utorok popoludní manželka následníka trónu, princa Williama, prekvapila hostí na záhradnej párty v Buckinghamskom paláci, ktorá sa koná už viac ako 150 rokov ako súčasť tradície, ktorú začala ešte kráľovná Viktória. Hoci ani kráľ Karol III., ani jeho manželka – kráľovná Camilla na podujatie neprišli, ich neprítomnosť nahradili viacerí členovia kráľovskej rodiny.

Karol III, Kráľovná Camilla, oficiálny portrét Čítajte viac Oficiálny záber kráľa a kráľovnej opäť nadchol fanúšikov Kate: Princezná ukázala, čo svet nevidel... na spoločnej fotke prekvapila jedna tvár

Práve 41-ročná Kate bola opäť jednou z najsledovanejších a najfotografova­nejších dám utorňajšieho popoludnia. Opäť aj vďaka svojmu príťažlivému vzhľadu. Mama troch detí si obliekla model svetlomodrej blúzky so sukňou, ktoré vznikli v ateliéri Elie Saab a ktoré už mala raz na sebe oblečené – konkrétne v roku 2019 na dostihoch v Ascote.

Kate, princezná z Walesu sa zúčastnila na...
Princ William a Kate, princezná z Walesu sa...
+8Zľava: princ William z Walesu a princezná Kate...

Táto kreácia s nádychom holubičej sivej a romantickým vyznením vďaka spojeniu čipky a korálikov, sa v tom čase zaradila medzi najobľúbenejšie odevné kreácie fanúšikov princeznej Kate. Ako uviedla napríklad komentátorka kráľovských udalostí Amanda Matta a populárna TikTokerka, mnohí nadšenci štýlu princeznej Kate čakali na to, kedy si znovu oblečie práve tento model.

zväčšiť Kate, princezná z Walesu sa zúčastnila na... Foto: SITA/AP, Jonathan Brady
Kate, princezná z Walesu Kate, princezná z Walesu sa zúčastnila na Garden Party v Buckinghamskom paláci v Londýne. Prišla oblečená v kreácii Elie Saab.

Kate je známa tým, že šatník opakovane recykluje a módne kreácie, či už dizajnérske alebo tie z bežných značiek, nosí niekoľko rokov. Každoročne vznikajú aj rebríčky najpopulárnejších modelov princeznej z Walesu – v roku 2022 sa do zoznamu deviatich najvyhľadávanejších šiat dostali nasledovné.

Princezná Kate z Walesu Čítajte viac Nádherná princezná Kate ozdobila korunováciu: Šaty skoro ako svadobné, odkaz do neba Alžbete II. a tento detail... poriadne prekvapil

Na záhradnej párty sa v utorok popoludní objavila aj obľúbená členka rodiny – vojvodkyňa Sophie z Edinburghu s manželom (tiež v modrých šatách veľmi podobného strihu), princom Edwardom – najmladším bratom Karola III. Na verejnosť vyrazila po vynechaní kráľovského koncertu aj princezná Anne, sestra kráľa Karola III.

Pravda mapovala celú korunováciu a prostredníctvom viacerých galérií ste mohli sledovať dianie nielen z Westminsterského opástva, ale aj sprievodných podujatí. Jednotlivé galérie nájdete nižšie, môžete si ich s nami pripomenúť.

Princezná Kate z Walesu (v strede) oblečená v...
Dánsky korunný princ Frederik a jeho manželka,...
+16Španielsky kráľ Felipe VI zdraví princeznú Kate...
Princezná Kate z Walesu a princ William z...
Princezná Kate z Walesu pózovala, fotila sa a...
+12Princ William a princezná Kate z Walesu...
Princezná Kate z Walesu prichádza na...
Princ William a princezná Kate z Walesu na...
+49Princ William a princezná Kate z Walesu na...
Holandský kráľ Willem-Alexander a holandská...
Belgický kráľ Filip a kráľovná Mathilda...
+44Švédsky kráľ Carl XVI Gustaf a krunná princezná...
Princezná Kate z Walesu sa stretla so...
Princezná Beatrice (vpravo) a princezná Eugenie...
+15Princ William sa zhovára so zástupcami...
Speváčka Katy Perry na korunovačnom koncerte vo...
Zľava: Catherine, princezná z Walesu a jej dve...
+8Zľava: Catherine, princezná z Walesu, princezná...
Španielsky kráľ Felipe a kráľovná Letizia,...
Grécky korunný princ Pavlos s manželkou...
+17Španielsky kráľ Felipe a kráľovná Letizia...
Kráľ Karol III. odchádza z Westminister Abbey.
Kráľ Karol III. a kráľovná Camilla zdravia...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #šaty #romantika #Elie Saab #princezná Kate #záhradná párty #korunovácia Karola III.

+ Kým skočíte do neznámej vody informujte sa akú hĺbku môžete očakávať.
Plánovanie vopred...

+ Doprajte si odpočinok a regeneráciu, sú kľúčové pre rast a výkon.
Exotická dovolenka nemusí byť len drahá, ak...