Hviezda Vedmy Lišková očarí, kde sa zjaví, ale videli ste už jej dcéru? Nedávno oslávila 18 a krásou vyráža dych

Iba nedávno sa v Bratislave konala premiéra očakávaného seriálu Vedma. Nemohla na nej chýbať ani herečka Antónia Lišková.

13.06.2023 10:00
Antónia Lišková Foto:
Antónia Lišková na premiére série Vedma.
debata

Slovenská rodáčka, ktorá už dlhé roky žije v Taliansku, stvárnila v projekte Jakuba Kronera titulnú postavu. Po dokončení minisérie, ktorá sa objaví ekluzívne na VOYO, sa Lišková zverila svojim sledovateľom na Instagrame, že išlo o projekt pre ňu mimoriadne vzácny.

„Ďakujem všetkým, ktorí umožnili tento krásny projekt,“ odkázala blondínka a dodala tiež, že Vedma „je súčasťou môjho srdca a dúfam, že sa jej podarí získať aj kus toho vášho“.

Na bratislavskej slávnostnej premiére, kde nechýbali ani ďalšie známe osobnosti, sa rodáčka z Bojníc objavila v kreácii od slovenského dizajnéra Borisa Hanečku a jednoznačne patrila medzi najlepšie oblečené dámy akcie. Nie je však žiadne tajomstvo, že štyridsaťšesťročná herečka sa radí medzi elegantné a pôvabné tváre šoubiznisu – a to nielen na Slovensku, ale aj v Taliansku, kde žije a pracuje tiež. Už menej ľudí si uvedomuje, že Antónia je aj mamou dospelej dcéry Liliany. Tá len nedávno oslávila plnoletosť – 18. narodeniny oslavovala koncom apríla.

Gabriela Marcinková na premiére série Vedma.
 Vica Kerekes na premiére série Vedma.
+18Vera Wisterová na premiére série Vedma.

Pri tejto príležitosti sa jej slávna mama podelila aj o pár momentiek z rodinného archívu a tiež fotografie svojej ratolesti zo súčasnosti. Plavovláska, ktorá nezaprie vizuálnu podobnosť s mamou, si síce svoje súkromie stráži a na sociálnych sieťach má uzamknuté profily, vďaka mame Liškovej je však už jasné, že ašpiruje na titul krásavice. Viac záberov si pozrite v odkaze z Instagramu kliknutím na šípku.

Herec Harry Hamlin prišiel na premiéru s...
Herečka Meryl Streep (vpravo) s dcérou Mamie...
+16Herečka Gwyneth Paltrow (vpravo) je dcérou...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #dcéra #Instagram #Antónia Líšková

+ Nezabúdajte byť sám sebou. Má to veľký vplyv na vaše psychické zdravie.
Sporenie vám ide, neskôr si za nasporené...

+ Nikdy ste neboli vo forme ako teraz, udržujte si to, dobrá práca.
V práci sa vám bude veľmi dariť, môžete...