Hemsworth nakrúcanie novinky Extraction 2 v Čechách ofrflal, premiéru si ale užil vo veľkom štýle. S Bond-girl po boku

Nakrúcanie snímky "Extraction 2" z produkcie Netflixu zavialo štáb aj hercov v roku 2021 aj k našim susedom do Čiech.

13.06.2023 12:00
Chris Hemsworth Foto:
Chris Hemsworth a Olga Kurylenko na premiére filmu "Extraction 2" v New Yorku.
debata

Hlavný hrdina snímky, slávny Austrálčan Chris Hemsworth (39), však prácou v Čechách nadšený nebol.

Australia Film Mad Max Čítajte viac Koniec idylky v Prahe! Filmový Thor priznal, že mali radšej zostať v Sydney. Nakrúcať v Čechách má ešte 4 mesiace

Zo Sydney ich vtedy do Európy „vyhnala“ situácia okolo koronavírusu, ako napísal magazín Variety. Situácia sa však po ich príchode zhoršila aj v Čechách, čo spôsobila nemalé starosti nielen Hemsworthovi, ale celému filmovému štábu.

 Olga Kurylenko na premiére filmu  "Extraction...
Režisér Sam Hargrave na premiére filmu...
+5Golshifteh Farahani na premiére filmu...

V relácii Today vtedy herec priznal, že nakrúcať v Čechách nebol dobrý nápad. „Pôvodne sa mal film natáčať v Sydney, ale bolo to zložité pre protipandemické opatrenia a tak sme sa presunuli do Prahy. Prípady Covid-u tu nekontrolovateľne narastajú a tak si teraz myslíme, že by možno bolo lepšie zostať v Austrálii, ale nebolo to moje rozhodnutie.“ Nakrúcanie v Prahe a jej okolí trvalov roku 2021 štyri mesiace.

Novinka mieri k divákom a herci ju aktuálne uvádzajú v premiérach po svete. Hlavný hrdina si spolu s krásnou kolegyňou, Olgou Kurylenko, vychutnali premiéru v New Yorku. A hoci zvyčajne sprevádza na červených kobercoch slávneho filmového Thora jeho očarujúca manželka, herečka Elsa Pataky, v New Yorku chýbala.

43-ročná Kurylenko, ktorá sa preslávila v roku 2008 v úlohe Bond-girl, vyzerala skvelo v čiernom overale posiatom flitrami. Očarujúca pred objektívmi bola aj ďalšia ženská hviezda filmu, Golshifteh Farahani, ktorá dorazila v splývavej červenej róbe.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Chris Hemsworth #Olga Kurylenko