Aha, o čo sa pánbožko postaral, teší sa seriálová hviezda. Pohľad na jej bruško vysvetlí všetko

Svet televíznych fanúšikov si ju určite vryl do pamäti. Nielen pre zapamätateľné meno, ale aj jej hereckému talentu. Nedávno však herečka Uzo Aduba prekvapila novinkou zo súkromia.

19.06.2023 00:00
2023 Tony Awards - Arrivals Foto: ,
Tehotná herečka Uzo Aduba v kreácii Christian Siriano.
debata

Americká herečka, ktorá sa objavila v hitoch ako Orange is the new black, Mrs. America či projekte Terapia, svoje strážené tajomstvo odhalila vo veľkom štýle.

Na červenom koberci vyhlásenia divadelných cien TONY Awards sa predviedla s tehotenskými oblinami. V oranžovom nohavicovom kostýme Christian Siriano herečka odhalila, že je v šťastnom očakávaní. V jej veku 42 rokov pôjde o prvého potomka, otcom je herečkin manžel Robert Sweeting.

Herečka Jessica Chastain v kreácii Gucci na 76....
Herečka Lily Rabe prišla v kreácii Erdem.
+32Joel Grey a Jennifer Grey na 76. ročníku cien...

Ešte v ten istý deň (teda vlastne večer) sa hviezda viacerých oceňovaných seriálov oficiálne prihlásila aj svojim fanúšikom na sociálnej sieti a oficiálne potvrdila tehotenstvo. „Aké požehnanie. Môj manžel Robert a ja sme nesmierne šťastní, že vstupujeme do novej kapitoly našich životov – budeme rodičmi,“ napísala Aduba na sociálnej sieti. „Neviem opísať, aká som nadšená. Pozrite sa, o čo sa pánbožko postaral,“ doplnila tiež šťastná budúca mamička.

Jessica Chastain Čítajte viac Chastain ako diva, za ktorou sa obzrie každý či zvodná DeBose: Ich oscarová kolegyňa tromfla všetko. Vyzliekla si sako a pod ním...

Vo svetovom šoubiznise sa momentálne doslova roztrhlo vrece s hviezdami v očakávaní. Len počas uplynulých týždňov sa na červených kobercoch viacerých akcií objavili celebritné tváre, ktoré sa tešia na prvého či ďalšieho potomka. Naposledy takto zaujala aj americká herečka Claire Danes, ktorá sa dokonca pár týždňov pred pôrodom objavila na seriálovej premiére v rámci festivalu Tribeca.

zväčšiť Herečka Claire Danes a jej manžel Hugh Dancy na... Foto: SITA/AP, CJ Rivera
Claire Danes a jej manžel Hugh Dancy Herečka Claire Danes a jej manžel Hugh Dancy na premiére filmu Full Circle v rámci festivalu Tribeca v New Yorku.

Tehotenstvo iba pred pár dňami potvrdili aj v jednej z kráľovských rodín – trojnásobnou mamou sa stane bhutánska kráľovná Jetsun, ktorú prezývajú aj himalájska Kate Middleton, čítajte viac tu.

Tehotná herečka Claire Danes na premietaní...
Tehotná herečka Uzo Aduba v kreácii Christian...
+10Herečka Claire Danes a jej manžel Hugh Dancy na...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #tehotenstvo #šťastie #Uzo Aduba

+ Zdravotnú kartu poistenca je potrebné nosiť stále pri sebe aj keď necestujete.
S vreckovým...

+ Výdatné raňajky rozbehnú metabolizmus a dodajú vám silu po celý deň.
Dovolenka na Slovensku sa vám môže páčiť...