Opäť trafila do ružovej! Šaty filmovej Barbie takto výrazne oči ešte neťahali

Herečka Margot Robbie sa ukázala na propagačnom podujatí k filmovej novinke Barbie, ktorá sa už o pár dostane k divákom.

27.06.2023 00:00
Margot robbie Foto: ,
Margot Robbie na propagačnej akcii k filmu "Barbie v Los Angeles.
debata

A nebola sama, po jej boku nechýbal ani predstaviteľ Kena, herec Ryan Gosling.

Margot Robbie a Tom Ackerley na propagačnej...
Margot Robbie na propagačnej akcii k filmu...
+4Margot Robbie na propagačnej akcii k filmu...

Rodená Austrálčanka nesklamala fanúšikov príbehu o Barbie a pred objektívy podujatia v Beverly Hills predstúpila opäť v ružovej. Šaty posiate bielymi bodkami jej siahali tesne pod zadok a dokonalá postava na Oscara nominovanej blondínky priam kričala o pozornosť. K outfitu skombinovala biele lodičky na niekoľkocenti­metrových podpätkoch a look doplnila žltou kabelkou.

zväčšiť Ryan Gosling a Margot Robbie Ryan  na... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
margot robbie Ryan Gosling a Margot Robbie Ryan na propagačnej akcii k filmu "Barbie v Los Angeles.

Blond vlasy jej padali rozpustené na plecia učesané na cestičku v strede a tvár jej zdobil jemný mejkap takisto v tónoch príjemnej ružovej. Filmový Ken stavil na menej výrazné farby a tentoraz pózoval po boku svojej krásnej partnerky v čiernych nohaviciach a béžovom tričku. Dvojicu doplnila režisérka a scenáristka Greta Gerwig. Herecké obsadenie novinky tvoria ešte ešte Will Ferrell, ktorý hrá generálneho riaditeľa spoločnosti Mattel, America Ferrera či Helen Mirren ako rozprávačka príbehu.

"Ľudia si okamžite myslia – oh, Margot hrá Barbie, to je mi jasné, o čom to bude. Ale naším cieľom je, aby ste dostali niečo celkom iné, než čo si myslíte, že od nás dostanete. Niečo, o čom ste ani nevedeli, že to chcete,“ povedala predstaviteľka hlavnej úlohy.

Ako sme informovali na pravda.sk, pripravovaný film o Barbie sa pýši aj skutočnou kuriozitou, pri stavbe kulís sa spotrebovalo toľko ružovej farby, že sa vyčerpali celosvetové zásoby dodávateľa farby pre film – viac tu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Ryan Gosling #Margot Robbie #Barbie

+ Nehovorte sami o sebe v zlom, mohlo by sa vám to totiž splniť.
Ukážte, že máte na viac a pracujte tak, aby ste...

+ Pokúste sa začať viac cvičiť, prospeje to vášmu celému telu.
Neutekajte pred problémami, aj tak všetko raz...