Recepty na dievčenský vzhľad má v malíčku. Princezná Kate opäť siahla po šatách, čo jej uberú celú dekádu

Dve oficiálne návštevy za dva dni stihla britská princezná Kate za uplynulý týždeň. A tiež zaujať svojich fanúšikov a médiá. Ako inak, štýlom a vzhľadom.

29.06.2023 06:43
debata (3)
Princezná Kate z Walesu zvolila pastelovú... Foto: SITA/AP, Yui Mok
Princezná z Walesu Princezná Kate z Walesu zvolila pastelovú ružovú farbu.

Mama troch detí má veľkú výhodu, že vyzerá veľmi mladistvo. S vysokou a štíhlou postavou, dlhými zdravými a lesklými vlasmi a pleťou takmer bez vrások by ste jej sotva hádali, že prekročila štyridsiatka. A keď si ešte k tomu pridá vhodne zvolený odev, „roky klesajú“ dolu ďalej.

Britain Royals Čítajte viac Nosí ich aj princezná Kate a je nám jasné, prečo. Toto sú tenisky, ktoré sa hodia ku všetkému - máme 10 tipov

Štyridsaťjedenročná brunetka sa v stredu objavila na návšteve múzea Victoria & Albert Hall Museum v Londýne, pričom stavila na jednu zo svojich obľúbených farieb. Jemný pastelový odtieň ružovej na šatách jednoduchého strihu so širšou sukňou zafungoval na tmavovláske na jednotku.

Princezná Kate z Walesu a jej pôvabný...
Princezná Kate z Walesu zvolila pastelovú...
+6Princezná Kate z Walesu, ktorá je patrónkou...

V prípade Kate určite zaváži aj fakt, že nezaťažuje pleť mejkapom, nalíčená je vždy decentne a veľmi často nosí rozpustené dlhé (a mierne zvlnené) vlasy. To sa prejavuje optickou ilúziou mladšieho vzhľadu.

zväčšiť Princezná Kate na návšteve Hope Street v... Foto: SITA/AP, Daniel Leal
Princezná Kate Princezná Kate na návšteve Hope Street v Southamptone v Anglicku, kde vznikla komunita na podporu žien, ktoré potrebujú prístrešok v rámci svojej sociálnej situácie.

Podobne ako ružová farba (a spomenuté detaily) však fungujú napríklad aj bodkované modely – v zozname obľpbenosti manželky princa Williama jeden z najváženejších odevných prvkov. V galérii posúďte sami, ako sa vám pozdávajú módne voľby princeznej z Walesu. Inšpiráciou sú však nepochybne.

IDE O NÁS s Pavlínou Pořízkovou
Video
Rozhovor o láske, vzťahoch, smrti partnera aj bolesti či zrade, ktorú prežila.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #vek #ružová #omladenie #princezná Kate

+ Správajte sa disciplinovane, pomôže vám v tom aj cvičenie.
Napravte svoje chyby z minulosti, nie je to hanba....

+ Ostaňte dnes doma a oddýchnite si, potrebujete to.
Využívajte svoje odborne znalosti a osviežte si ich....