Pre Federera má špeciálny úsmev: Takto princezná Kate žiari vedľa slávneho tenistu. Manželka Mirka pred objektívmi na druhej koľaji

Úsmevy, vtipy, živá konverzácia - aspoň do momentu, kým sa nezačalo na kurte hrať. V kráľovskej lóži v Londýne bolo veselo a postarala sa o to vskutku slávna dvojica.

05.07.2023 07:52
Roger Federer a princezná Kate Foto: ,
Roger Federer a princezná Kate v živej a zjavne zábavnej konverzácii v kráľovskej lóži na Wimbledone.
debata (5)

Britská princezná Kate navštívila tohtoročný tenisový turnaj prvýkrát už počas druhého dňa jeho trvania. Nebola to však celkom náhoda. Najprv absolvovala návštevu zápasu v spoločnosti bývalých tenisových hráčok Deborah Jevansovej a Laury Robsonovej, aby sa následne stretla s absolútným šampiónom.

Princezná Kate z Walesu Čítajte viac Recepty na dievčenský vzhľad má v malíčku. Princezná Kate opäť siahla po šatách, čo jej uberú celú dekádu

Reč je, samozrejme, o Rogerovi Federerovi – bývalom profesionálnom hráčovi, ktorého usadili do kráľovskej lóže spoločne s manželkou Mirkou Federerovou priamo do kráľovskej lóže a vedľa princeznej z Walesu.

Kate, princezná z Walesu v kráľovskej lóži...
Roger Federer a princezná Kate v živej a zjavne...
+9Kate, princezná z Walesu v kráľovskej lóži...

Štyridsaťjedenročná Kate bola zjavne vo veľmi dobrej a diskusii otvorenej nálade (konieckoncov, jej bezprostrednosť a spontánnosť v kontakte s inými je povestná) a prejavilo sa to aj na záberoch z lóže. Dvojica vtipkovala, opakovane konverzovala a neskôr Kate s nadšením a hrdo aplaudovala Federerovi, ktorého organizátori vítali ako čestného hosťa.

zväčšiť Kate, princezná z Walesu (vľavo) v kráľovskej... Foto: SITA/AP, Adam Davy
Britain Tennis Wimbledon Kate, princezná z Walesu (vľavo) v kráľovskej lóži počas druhého dňa tenisového turnaja vo Wimbledone. Usadili vedľa nej Rogera Federera a jeho manželku Mirku.

Trošku v tieni tentoraz zostala (a vlastne asi celkom pochopiteľne) tenistova manželka, slovenská rodáčka Mirka Federer. Životná partnerka švajčiarskeho tenistu a bývalá profi hráčka je však už asi na podobnú „deľbu pozornosti“ zvyknutá.

kate Čítajte viac Čo si princezná Kate obliekla kvôli Federerovi? Tenisový look v hodnote 350 libier

Zatiaľ čo rodáčka z Bojníc sa na Wimbledone objavila v romantických letných bielych šatách z madeirovej čipky, princezná Kate priniesla vo svojom módnom outfite prekvapivú inšpiráciu 80-tymi rokmi. Spojila elegantnú plisovanú sukňu s trendy sakom s dvojradovým zapínaním v pepermintovej far­be.

Roger Federer Čítajte viac Veľká wimbledonská slávnosť: Federera ocenili, aplaudovala mu i princezná Kate

© Autorské práva vyhradené

5 debata chyba
Viac na túto tému: #tenis #wimbledon #Roger Federer #princezná Kate

+ Dostatok spánku podporuje obnovu organizmu a zvyšuje mentálnu pohodu.
S peniazmi ste mali a vždy budete mať...

+ Snažte sa pozmeniť svoj jedálniček, cukríky či keksíky vyškrtknite.
Automatizujte svoje úspory, nech sa vám...