Krásna Peštová dávala zbohom Varom, záver patril aj legende z Nemocnice na okraji mesta. Kolářovú obliekol Slovák a vyzerala skvelo

Filmový festival v Karlových Varoch, konkrétne jeho 57. ročník sa v sobotu skončil vyhlásením víťazov hlavnej festivalovej sekcii. Víťazným filmom 57. ročníka MFF Karlovej Vary sa stal bulharský film Blažine lekcie. Večer sa niesol v znamení dvojice mimoriadnych herečiek.

08.07.2023 21:44
Daniela Peštová a spevák Pavol Habera Foto:
Modelka Daniela Peštová a spevák Pavol Habera na záverečnom ceremoniáli MFF Karlovy Vary.
debata (10)

Z rúk prezidenta festivalu Jiřího Bartošku si Cenu prezidenta festivalu prevzala americká herečka Robin Wright a domáca Daniela Kolářová. Druhá menovaná neskrývala dojatie a prezradila, že v kúpeľnom meste žila niekoľko rokov počas svojej mladosti.

Topmodelka Daniela Peštová v kreácii Jamamme. Čítajte viac Móda z Varov: Peštová uchvátila, Dara Rolins aj Plodková odhalili štíhly driek. A model najodvážnejší? Má ho na svedomí táto Češka

"Som rada, že sa hotel Pupp zase volá Pupp, pretože my dievčatá zo strednej školy sme vtedy ešte absolvovali tanečné v Hoteli Moskva,“ uviedla Kolářová (76) podľa portálu iDnes.cz, ktorá si zaspomínala na roky normalizácie aj august 1968, keď do Československa vpadla ruská armáda.

Herečka Daniela Kolářová v kreácii od Borisa...
Prezident filmového festivalu Jiří Bartoška.
+25Herečka Martha Issová v kreácii Chatty na...

"V tých príšerných pomeroch som mala neuveriteľné herecké šťastie. Stretla som sa s originálnymi, inteligentnými a slušnými ľuďmi a som rada, že sa s nimi môžem stretávať dodnes. Prajem českej kinematografii veľa talentovaných tvorcov,“ uviedla hviezda seriálu Nemocnica na okraji mesta, ktorá pútala pozornosť aj svojím vzhľadom. Postaral sa oň slovenský tvorca – Kolářová mala na sebe ružové šaty so štrasovou výšivkou od Borisa Kráľa.

zväčšiť Herečka Daniela Kolářová si prišla pre cenu za... Foto: KVIFF
Daniela Kolářová Herečka Daniela Kolářová si prišla pre cenu za výnimočný prínos kinematografii. Oblečená v kreácii od Borisa Kráľa.

Ďalšiu cenu získala americká herečka Robin Wright, ktorá pútala pozornosť v minimalistických, no príťažlivých tričkových šatách v telovej farbe. Aj ona získala trofej od prezidenta festivalu. „Počítala som si to v hlave a hovorila si, že hrám už štyridsať rokov, ale mám pocit, že to sú iba štyri roky. Mať takú prácu a milovať ju tak veľmi je vzácna vec. Cítim sa poctená,“ komentovala hviezda seriálu Dom z kariet či filmu Forrest Gump.

Robin Wright Čítajte viac Miloval ju Forrest Gump, zbúrala Dom z kariet, vo Varoch je slávna herečka. Jej zábery v bikinách pritiahli rovnako ako talent

Na červenom koberci záverečného ceremoniálu sa okrem dvojice známych herečiek objavili aj ďalšie známe tváre. Pozornosť pútala Elizaveta Maximová v róbe telovej farby s odhaleným chrbtom či herečka Patricia Clarkson vo veľkolepej večernej róbe so zlatou štrasovou výšivkou. Očarujúci look predviedla aj topmodelka Daniela Peštová, ktorú sprevádzal partner Pavol Habera. Jemne andalúzsky nádych mali jej vzorované šaty s odhalenými ramenami a volánovou sukňou.

zväčšiť Americká herečka Robin Wright na záverečnom... Foto: Profimedia
Robin Wright Americká herečka Robin Wright na záverečnom ceremoniáli filmového festivalu v Karlových Varoch.

Na červenom koberci sa objavila aj Martha Issová či v dramatickej červenej róbe oblečená Zuzana Stivínová. Rovnako na červenú stavila aj Andrea Bartošková, manželka prezidenta festivalu, alebo herečka Eva Holubová. Viac si pozrite v našej galérii. Pripomenúť si tohtoročný festival v Karlových Varoch môžete aj galériami nižšie.

Herečka Jitka Schneiderová na slávnostnom...
Herečka Jana Plodková na slávnostnom otvorení...
+62Herečka Eliška Křenková v kreácii od Lukáša...
Aj slovenská modelka Andrea Verešová sa...
Herečka Jana Plodková sa podpísala na fľašu...
+30Herec Ivan Trojan sa s nadšením zapojil do...
Americká herečka Robin Wright, ktorú diváci...
Americká herečka Robin Wright, ktorú diváci...
+3Americká herečka Robin Wright, ktorú diváci...
Herec Ewan McGregor zdraví fanúšikov na...
Herec Ewan McGregor a jeho dcéra Clara McGregor...
+8Herec Ewan McGregor a jeho dcéra Clara McGregor...
Herečka Alicia Vikander na návšteve v Karlových...
Anna Geislerová pred slávnostným otvorením...
+9Herec Russell Crowe pricestoval na filmový...

© Autorské práva vyhradené

10 debata chyba
Viac na túto tému: #Daniela Peštová #záver #Robin Wright #Daniela Kolářová #MFF Karlovy Vary #Martha Issová

+ Aj vaše telo potrebuje doplniť vitamín D, slniečko vám k tomu dopomôže.
Nepotrebný majetok môžete predať...

+ Čerstvé ovocie a šťavy vám spestria stravovanie a zlepšia kondíciu.
V práci sa veci pohnú dopredu a vy môžete...