Trúfalá? Vôbec... Nicole Kidman si obliekla odvážne šaty a bodovala. Nebola sama, po jej boku žiari hviezda Avatara

Na streamovacích platformách sa to hemží projektmi, ktoré sa bez problémov môžu rovnať veľkolepým filmovým produkciám. Rozpočtom, výpravou, príbehom a tiež hviezdnym obsadením.

13.07.2023 00:00
debata
zväčšiť Herečka Nicole Kidman uviedla v Londýne nový... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Britain Special Ops: Lioness Premiere Herečka Nicole Kidman uviedla v Londýne nový projekt Special Ops: Lioness.

Jeden taký začali pred pár dňami propagovať dve slávne herečky – hollywoodske superstar Nicole Kidman a Zoe Saldana. Populárne tváre filmového plátna spojil projekt Special Ops: Lioness z produkcie Paramount+.

Nicole Kidman Čítajte viac To, že je vysoká, potvrdí každý záber s manželom. Viete, ktoré hviezdy tromfnú aj Kidmanovú? Tu je 9 dám nad 180 cm

Austrálska rodáčka a držiteľka Oscara Kidman sa so svojou americkou kolegyňou objavili v utorok v Londýne, kde sa najprv stretli so zástupcami médií na terase luxusného hotela, aby sa následne objavili aj na večernej premiére. Práve na nej okamžite upútala pozornosť práve 56-ročná blondínka, ktorá sa nezľakla ani odvážnejšieho modelu.

Herečka Zoe Saldana v šatách z dielne Victoria...
Herečka Zoe Saldana uviedla v Londýne nový...
+5Herečka Nicole Kidman uviedla v Londýne nový...

Šaty z dielne Saint Laurent, v ktorých vyrazila na premiéru, odhaľovali výraznú časť jej dekoltu a hrude. Štíhla a 180 centimetrov vysoká herečka v nich pôsobila veľmi sošne a skutočne štýlovo. Iba pár hodín predtým sa objavila na stretnutí s médiami v decentnejšom looku – kostýme Ferragamo.

Herečka Zoe Saldana v šatách z dielne Victoria... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Zoe Saldana v šatách z dielne Victoria Beckham Herečka Zoe Saldana v šatách z dielne Victoria Beckham na premiére seriálu Special Ops: Lioness.

Ani Zoe Saldana, hviezda ságy Avatar, však nezaostávala. Hollywoodska herečka sa predvádzala vo fialových šatách Victoria Beckham, ktoré neskôr vymenila za kožený model Alexander McQueen. Výsledok bol v oboch prípadoch ukážkový.

Eiza Gonzalez Čítajte viac Mexická bábika ohúrila, hviezda Avataru prišla v šatách s odvážnym detailom: Toľko krásy pokope, do Paríža sa zlietla elita

Saldana do metropoly Veľkej Británie dorazila priamo z Paríža, kde sa ešte minulý týždeň objavila na prehliadke Fendi Haute Couture s desiatkami ďalších celebritných tvárí. Bola jedným z magnetov akcie, viac si pozrite tu.

Zoe Saldana (vľavo) a Nicole Kidman predstavili... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Zoe Saldana (vľavo) a Nicole Kidman Zoe Saldana (vľavo) a Nicole Kidman predstavili v Londýne nový seriál Special Ops: Lioness.

Seriál Special Ops: Lioness je inšpirovaný skutočným americkým vojenským programom, sleduje život Joe, ktorá sa pokúša vyvážiť svoj osobný a profesionálny život, v rámci ktorého bojuje ako špeciálna agentka CIA vo vojne proti terorizmu v rámci programu Levice. Kidman stvárňuje jeho šéfku. V seriáli si zahral aj Morgan Freeman či Michael Kelly.

debata chyba

+ Menej mäsa a viac zeleniny, to je liek na zdravotné ťažkosti, ktoré máte.
Na prácu v zahraničí nehovorte...

+ Nehľadajte argumenty ako to nejde urobiť, budete len na smiech.
Neobávajte sa vypýtať si zľavu ak na ňu máte...