Pocisková možno končí, ale táto kráska ju môže ľahko nahradiť! Grétka z Nemocnice očarila aj na premiére

Len pred pár dňami zaskočila fanúšikov jojkárskeho seriálu Nemocnica správa o tom, že v ňom končí jedna z hlavných hviezd. Na druhej strane, väčší priestor tým pádom môžu dostať iní herci a herečky.

21.07.2023 00:00
JZEM3555 Foto:
Herečka Diana Klamová.
debata

Patriť bude možno medzi nich už čoskoro aj herečka a modelka Diana Klamová, ktorá v projekte stvárňuje lekárku Grétku. Ako informovala TV JOJ na svojom Instagrame, Klamovú diváci v novej sérii určite uvidia.

Mária Zelinová (vľavo) a Veronika Ronie Adamičková Čítajte viac Slovenská premiéra Barbie plná známych tvárí: Prišla sexy Škamlová, Vačková či Cifrová. Všetky oči sa však upreli na hviezdu Klamstva

Len pred pár dňami sa Diana Klamová objavila aj na slávnostnej premiére očakávaného filmu Barbie, ktorá sa konala v jednom z bratislavských multiplexov a patrila medzi neprehliadnuteľné dámy. Barbie náladu, spoločne s tou letnou, predvádzala v krátkych šortkách a s odhaleným bruškom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Nemocnica TV JOJ (@nemocnica_tvjoj)

Modelka a herečka má v postave seriálovej lekárky za sebou už aj srdcervúci rozchod. S kolegom Dávidom Uzsákom, ktorý stvárnil jej partnera a kolegu Braňa, si užívajú aj s ďalšími kolegami pomerne nabité letné dni. Už nejaký čas totiž prebieha nakrúcanie novej série, na ktorú chce JOJka nalákať divákov po lete.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dávid Uzsák (@david.uzsak)

Kým sa na obrazovky vrátia nové epizódy obľúbených seriálov, zostáva fanúšikom dobrej zábavy presunúť sa do kín. Napríklad aj na Barbie. Tá mimochodom prilákala v utorok aj ďalšie známe televízne tváre. Chcete vedieť, ako vyzerala na premiére Zuzana Vačková či akým lookom očarila Monika Horváthová z Klamstva? Pozrite sa v našej galérii.

Modelka Romana Škamlová na premiére filmu Barbie.
Moderátorka Vera Wisterová na premiére filmu...
+27Moderátorka Mária Zelinová s partnerom na...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #leto #nemocnica #Barbie #Diana Klamová

+ Choďte sa prejsť do prírody, vyčistíte myseľ a budete sa cítiť lepšie.
Peniaze nie sú všetko, uvedomte si, že...

+ Chráňte sami seba pred infekčným ochorením, buďte zodpovedný.
V oblasti financií sa vám začne dlhodobo dariť,...