Ako nová žena, nádherná! Princezná Charlene vyrazila dych. V róbe ako pre nevestu aj nežnými pohľadmi smerom... áno, k manželovi

Už 74. ročník slávneho charitatívneho podujatia Ples Červeného kríža sa konal v sobotu večer v Monaku. Nemohli chýbať, samozrejme, ani tí najdôležitejší predstavitelia maličkej krajiny.

30.07.2023 13:31
knieža Albert, princezná Charlene Foto:
Monacké knieža Albert na 74. ročníku Plesu Červeného kríža v spoločnosti manželky, princeznej Charlene. Dvojica vyzerala tentoraz naozaj očarujúco, najmä 45-ročná Charlene vyrazila dych v bielej večernej kreácii, ktorá pripomínala model pre nevestu.
debata (1)

Na slávnostný večer dorazil knieža Albert, dlhé roky podporujúci podujatie, ktorého tradícia vznikla ešte za života jeho rodičov – otca, kniežaťa Rainiera a kňažnej Grace, kedysi hollywoodskej hviezdy Grace Kellyovej. Neprišiel sám, spoločnosť mu robili hneď dve dámy. Prvou bola manželka, princezná Charlene, druhou zase Camille Gottlieb, neter a dcéra jeho mladšej sestry, princeznej Stephanie.

Knieža Albert II, jeho manželka, princezná Charlene Čítajte viac Ďalší výstup, nové fotky bez štipky emócie: Dôvod, prečo sa takto princezná Charlene správa pri manželovi, je vraj...

Trio dorazilo do priestorov, kde sa akcia konala s veľkou pompou a, samozrejme, aj patričným záujmom médií. Ten azda ešte posilnil fakt, že princezná Charlene – jedna z najmedializo­vanejších členiek monackej rodiny – vyzerala naozaj úchvatne.

Monacké knieža Albert na 74. ročníku Plesu...
Monacké knieža Albert na 74. ročníku Plesu...
+3Monacká princezná Charlene na bále Ćerveného...

Bývalá profesionálna plavkyňa a mama dvoch detí, princeznej Gabrielly a princa Jacquesa, si obliekla na seba model v nežnej smotanovobielej farbe, pošívaný drobnými prúžkami flitrovanej výšivky. Model, ktorý pôsobil trochu ako svadobné šaty dokonalo doplnili luxusné náušnice Van Cleef & Arpels a tiež bezchybné líčenie a úprava krátkeho účesu tmavých vlasov, s ktorými debutovala pred pár mesiacmi.

zväčšiť Monacká princezná Charlene na bále Červeného... Foto: Profimedia
Monacká princezná Charlene Monacká princezná Charlene na bále Červeného kríža vyrazila dych. Vyzerala tak trochu ako nevesta.

Charlene na prvý pohľad pôsobila naozaj očarujúco a zdalo sa chvíľami, že je akoby úplne nová žena. „Ani som ju nespoznal, vyzerá famózne,“ objavili sa komentáre v podobnom znení na sociálnych sieťach po sobotňajšej akcii.

Princezná Charlene z Monaka Čítajte viac Táto blond štica je už minulosť: Princezná Charlene spravila radikálnu zmenu, tvár sa však nemení... ani náznak úsmevu

Pozornosť sa sústredila aj na jej interakcie s kniežacím manželom a aj v tomto momente sa objavili prekvapujúce zábery. Princezná, ktorá často pôsobí pomerne neemotívne a odťažito, sa totiž tvárila spokojne a dokonca viackrát pridala nežné gesto smerujúce k Albertovi.

zväčšiť Monacké knieža Albert a jeho manželka -... Foto: Niviere David/ABACAPRESS.COM / Shutterstock Editorial / Profimedia
708217727 Monacké knieža Albert a jeho manželka - princezná Charlene na slávnostnom Monaco Red Cross Ball Gala v roku 2022.

Pozornosť fotografov si vyslúžila aj Camille Gottlieb, ktorej voľba padla na pastelovo-fialové šaty, róbu s trblietavou výšivkou a tylovým pláštikom. Mimochodom, na minuloročnom plese sa objavila aj slávna Slovenka – tušíte, ktorá? Ak nie, kliknite sem a pozrite sa na ňu s nami. Aj na podobu princeznej Charlene spred roka. Ktorá sa vám pozdáva viac?

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Monako #Červený kríž #princezná Charlene #knieža Albert