Na červenom koberci berie dych a čo v teniskách a bez mejkapu? Je krásna taká, ako ju pánboh stvoril - tu je dôkaz

Pozornosť médií sa zvyčajne upiera smerom k jeho staršiemu bratovi a najmä jeho manželke, ktorá je svetovou megastar. Herec Casey Affleck, mladší brat Bena Afflecka, má však po svojom boku jednu z najpôvabnejších reprezentantiek súčasného Hollywoodu.

06.08.2023 00:00
Casey Affleck a jeho partnerka Caylee Cowan Foto: ,
Herec Casey Affleck a jeho partnerka Caylee Cowan na 10. ročníku akcie Annual PingPong4Purpose.
debata

Držiteľ Oscara už viac ako dva roky tvorí pár s herečkou Caylee Cowanovou, 25-ročnou rodáčkou z Los Angeles, ktorá je od neho mladšia o rovných 23 rokov. Napriek výraznému vekovému rozdielu sa však zdá, že dvojica je od svojho prvého stretnutia nerozlučná. A stále mimoriadne zamilovaná.

Stella Belmondo Čítajte viac Dlho nič a teraz... Belmondova krásna dcéra zverejnila záber z pláže. Na otca spomína stále, pomohol jej aj v ťažkých chvíľach

Spoločne sa ukázali aj nedávno na podujatí PingPong4Purpose, charitatívnom turnaji v ping pongu. Narozdiel od červených kobercov, kde obaja prichádzajú vo večernej módnej výbave, pôsobili tentoraz zaľúbenci veľmi uvoľnene a ležérne.

Herečka Caylee Cowan zachytená paparazzmi v...
Herec Casey Affleck a jeho partnerka Caylee...
+8Herečka Caylee Cowan na premiére filmu Asteroid...

Caylee v elastickom tope s okrúhlym výstrihom a bielej kratšej sukni z madeiry vyzerala veľmi dievčensky, na tvári nemala azda ani štipku mejkapu a vlasy si len ledabolo zopla na temene hlavy.

zväčšiť Herečka Caylee Cowan na premiére filmu Asteroid... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Caylee Cowan Herečka Caylee Cowan na premiére filmu Asteroid City.

Hollywoodska kráska bola zaslúžene magnetom pre objektívy, pričom ešte viac pozornosti sa k nej uprie, keď je práve v „plnej poľnej“ na červenom koberci.

Deva Cassel Čítajte viac Krásna dcéra Bellucciovej a Cassela si trúfla na film: Prvé zábery? 18-ročná Deva v mokrej bielizni ako zmyselná hrdinka

Casey a Caylee sa spoločne objavili napríklad na filmovom festivale v Cannes pred pár mesiacmi či na filmovej premiéry snímky AIR alebo na podujatí amFAR a vždy to stálo za to. Pozrite si viac v galérii.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #Casey Affleck #Caylee Cowan

+ Pravidelné kontroly zraku a zubov zabezpečujú ich dlhodobé zdravie.
V práci váš šéf uvažuje o vašom povýšení,...

+ Pravidelné prejavy vďačnosti a ocenenia posilnia vzájomnú dôveru a lásku.
V práci sa zlepšujete bude to tak ešte...