Sexy letná Svarinská, elegantná kráska Arató z Dunaja a jej kolega? Prišiel v sukni. Letný žúr Markízy plný hviezd, módu musíte vidieť

Koncentrácia známych tvárí z televíznej obrazovky bola naozaj vysoká. Či už išlo o tie herecké a seriálové, alebo tváre moderátorské či nové celebrity z reality-šou - všetky sa stretli na štvrtkovej párty televízie Markíza.

24.08.2023 16:26 , aktualizované: 17:32
Kristína Svarinská Foto:
Herečka Kristína Svarinská zvolila veľmi príjemný letný imidž.
debata

V centre Bratislavy sa v jednom z podnikov neďaleko nábrežia Dunaja konal letný žúr venovaný najmä novinkám vo vysielacej štruktúre. Po ich predstavení a najmä úvodných rozhovoroch, keď sa o prítomné známe tváre trhali novinári z rozličných médií, sa však už rozpútala voľná zábava.

Krásne herečky z Dunaja, Puškárová aj sexy Rošková - takto sa zabávali celebrity na párty Markízy
Video
Zdroj: PRAVDA

Na letnú párty sa prišli pozrieť mnohé známe, ale stále aj relatívne nové tváre televíznych projektov, ktoré si získali divácku priazeň. Reč je najmä o Dunaji, k vašim službám – seriál, ktorý sa vrátil treťou sériou, pre slovenského diváka naplno objavil dámy ako Petru Dubayovú či Sarah Arató.

Tanečnica Dominika Rošková si odskočila na...
Herečka Jana Kovalčiková na párty televízie...
+63Herečka Petra Dubayová zo seriálu Dunaj, k...

A čo sa módy týka, tam ani jedna z nich nesklamala. Obe vyzerali skvelo, prvá uvoľnene letná v čiernej kombinácii topu nad pupok a sukne, druhá elegantná v bielom nohavicovom kostýme.

Herečka Sarah Arató. Foto: TV Markíza
Herečka Sarah Arató. Herečka Sarah Arató.

Prišla aj ich kolegyňa Kristína Svarinská, ktorá zvolila vyslovene letný imidž a spojila elastický top so širšími voľnými nohavicami. Podobne sa ladila aj herečka Jana Kovalčiková, ktorá však stavila na celočierny outfit. V „tímových“ farbách sa potom s ňou zladila kolegyňa a kamarátka Gabriela Marcinková, ktorá voľbou šiat s volánom a asymetriou strihu, ale aj úpravou tak trochu pripomínala španielsku tanečnicu flamenca.

Herečka Gabriela Marcinková. Foto: TV Markíza
Herečka Gabriela Marcinková. Herečka Gabriela Marcinková.

Na párty zaujali aj mladé tváre z hitu Pán profesor či hviezdy Love Island alebo Ruža pre nevestu. Herec Jakub Jablonský, tiež známy z projektu Dunaj, k vašim službám, prekvapil svojou módnou voľbou, keď dorazil na večer v ľanovej veste a skladanej zavinovacej ľanovej sukni. Outfit nájdete v galérii.

ZAK Zuzana Kanisová a dizajnér Fero Mikloško Čítajte viac Hviezdam Let's Dance vraví, budete chcieť tancovať nahé! Mikloško s Kanisovou miešajú lahodný módny koktejl pre diváka

Jeho priateľka Kristína Spáčová bola s jeho rozhodnutím očividne spokojná. Dvojica s úsmevom pózovala fotografom. Nechýbal ani ďalšie známe tváre. Viac si pozrite v našej galérii a videu zo štvrtkovej akcie.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Markíza #párty #Gabriela Marcinková #Jana Kovalčiková #Petra Dubayová #Sarah Arató

+ Stanovenie spánkového režimu zlepší vašu mentálnu pohodu.
Vyhraďte si aj doma priestor na prácu, nerobte to len...

+ Chráňte seba a svoje zdravie, to je najdôležitejšie, vydržať sa dá.
Čím viac sa budete snažiť tým viac sa práca...