Dokonalý magnet na pritiahnutie pozornosti! Očarujúca Carla Bruni vie, ako sa predviesť Benátkam

Potešila fanúšikov a následne sa prešla po červenom koberci festivalových Benátok.

03.09.2023 00:00
Italy Venice Film Festival Golden Lion for... Foto: ,
Carla Bruni počas 80. ročníka festivalu v Benátkach.
debata

55-ročná modelka, speváčka a niekdajšia prvá dáma Francúzska, Carla Bruni, prepožičala svoj hlas dokumentárnej snímke, ktorá mapuje históriu festivalu. Podujatie tento rok oslavuje 80 rokov.

Carla Bruni  počas 80. ročníka festivalu v...
Carla Bruni  počas 80. ročníka festivalu v...
+3Carla Bruni  počas 80. ročníka festivalu v...

Očarujúca 50-nička stavila na elegantnú klasiku z dielne domu Valentino, volila dlhé čierne šaty so zmyselnou líniou, ktorú podčiarkol rozparok v strede. Výstrih v tvare kvapky, ktorý siahal od dekoltu až k brušku, priťahoval pohľady fotografov. Vysokej a štíhlej dáme, akou Bruni bezpochyby je, model naozaj lichotil. Modelka, ktorá je manželkou bývalého francúzskeho prezidenta Nicholasa Sarkozyho, svoj slávnostný look doplnila štýlovými slnečnými okuliarmi.

Marica Pellegrinelli Čítajte viac Eros Ramazzotti môže ľutovať. Keď sa jeho krásna exmanželka zjavila v Benátkach, objektívy cvakali ako divé

Kvôli štrajku v Hollywoode je účasť hollywoodskych hviezd na tomto ročníku skromnejšia, o krásne dámy a zaujímavé róby však núdza nie je. Vo väčšej miere sa na festivale predvádzajú nielen talianske, ale aj európske herečky, takisto nechýbajú slávne modelky.

Fanúšikovia tak mohli zblízka v Benátkach obdivovať modelky ako Toni Garrn, Barbara Palvin či Georgia May Jagger. O pozornosť súperia talianske hviezdy ako Caterina Murino, Bianca Balti či Mariacarla Boscono. Ale filmoví nadšenci sa dočkali aj hercov ako Patrick Dempsey či Adam Driver.

Carla Bruni na zábere z roku 1995 na prehliadke...
Topmodelka Carla Bruni na zábere z roku 1994 na...
+9Modelka a speváčka Carla Bruni na prehliadke...

Bruni patrila do skupiny supermodeliek, ktorým patril svet mól, ale aj magazínov v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Jej aktívna modelingová kariéra trvala jednu dekádu, no potom sa Carla rozhodla viac sústrediť na to, čo jej bolo blízke – hudbu. Bola magnetom pre slávnych mužov, randila napríklad s Ericom Claptonom či Mickom Jaggerom. Jej srdce si však napokon získal politik a neskôr aj francúzsky prezident Nicolas Sarkozy, za ktorého sa v roku 2008 vydala a niekoľko rokov bola po jeho boku aj prvou dámou Francúzska.

Bianca Balti v róbe Ermanno Scervino počas...
Toni Garrn  v modeli Alberta Ferretti  na...
+8Caterina Murino v modeli Armani Privé   na...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #MFF Benátky #Carla Bruni

+ Zabúdate na ústnu hygienu, potom sa nečudujte, že vás partner nepobozká.
Automatizácia úspor...

+ Skontrolujte svoju hmotnosť a ak budete spokojná odmeňte sa.
Netrápte sa ohľadom peňazí, dovolenku si treba...