Brazílska dračica v Benátkach v zlate, ale viac pozornosti strhli tieto sandáliky! 11-centimetrové podpätky si obul...

Víkend v Benátkach patril premiéram filmov Maestro či Palác. Pozrite sa na červený koberec.

04.09.2023 00:00
802421788 Foto:
Návrhár Diego Dolcini na premiére filmu Palác počas festivalu v Benátkach. Zaujali jeho sandáliky na 11-centimetrových podpätkoch.
debata

O slávne modelky nie je v Benátkach núdza a po červenom koberci sa prešli aj počas víkendu. V sobotu na premiére snímky Maestro bola tou najsledovanejšou brazílska kráska Adriana Lima. Objektívy rozhodne upútala.

zväčšiť Adriana Lima  na premiére filmu... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Italy Venice Film Festival Maestro Red Carpet Adriana Lima na premiére filmu 'Maestro' počas festivalu v Benátkach.

42-ročná niekdajšia hviezda značky Victoria's Secret prišla na premiéru v elegantných zlatých šatách s hlbokým výstrihom, róba obopínala jej krivky. Dekolt jej zdobili výrazný náhrdelník, s ktorým ladili aj náušnice. Na premiére sa zúčastnili aj hviezdy ako Lady Victoria Hervey či herečka Isabella Huppert. Tá zvolila trblietavú róbu z dielne Balenciaga.

Clotilde Esposito   na premiére filmu...
Caterina Murino  na premiére filmu  'Maestro'...
+6Lady Victoria Hervey  na premiére filmu...

Hlavný predstaviteľ snímky, herec Bradley Cooper, ktorý vo filme stvárňuje skladateľa Leonarda Bernsteina, sa po červenom koberci neprešiel. Do Benátok dorazil už pred pár dňami aj so svojou expartnerkou, modelkou Irinou Shayk aj s ich spoločnou dcérou Leou (6). Kvôli štrajkom organizácií WGA (Writers Guild Association) a SAG-AFTRA sa mnohí scenáristi a herci nemôžu zúčastniť na podpore svojich projektov kvôli pravidlám propagácie štrajku.

zväčšiť Herečka  Lucrezia Lante della Rovere a návrhár... Foto: Profimedia
Diego Dolcini Herečka Lucrezia Lante della Rovere a návrhár Diego Dolcini na premiére filmu Palác počas festivalu v Benátkach.

Počas sobotného večera sa konala aj premiéra snímky Palác režiséra Romana Polanského. Pozornosť na červenom koberci na seba strhol taliansky návrhár topánok Diego Dolcini, ktorý na podujatie dorazil v čiernych sandálikoch na vysokých podpätkoch, ktoré si obul k čiernym nohaviciam a károvanému saku. O pozornosť fotografov mal okamžite postarané. Spoločnosť na červenom koberci mu robila talianska herečka Lucrezia Lante della Rovere, ktorá mala na nohách tie isté sandáliky na 11-centimentových podpätkoch, ktoré navrhol práve Dolcini, len v inom odtieni.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Adriana Lima #MFF Benátky

+ Aj náročný deň môžete pekne zakončiť ak to budete skutočne chcieť.
Máte pred sebou veľa práce, preto sa...

+ Bolesti hlavy môžete odstrániť kvalitnou masážou celého tela.
Ak sa pohrávate s myšlienkou, že by ste z práce...