Hollywoodskeho herca nezastavilo ani počasie: Na premiéru prišiel autobusom, prezradila jeho slávna dcéra

Rodinné spojenie v znamení nového spoločného filmu zažil filmový festival v Toronte. A slávna dcéra prezradila na rovnako slávneho otca prekvapivý fakt.

13.09.2023 00:00
Ethan Hawke a jeho dcéra Maya Hawke Foto: ,
Režisér a herec Ethan Hawke a jeho dcéra Maya Hawke na premiére filmu "Wildcat" v rámci filmového festivalu v Toronte.
debata

Herec Ethan Hawke a herečka Maya Hawke, jeho dcéra, ktorá sa narodila počas jeho manželstva s herečkou Umou Thurmanovou, sa spojili pri snímke Wildcat. Novinka, ktorú priniesli na filmový festival do Toronta, je Hawkeho režisérskym debutom. Napísal k nej aj scenár a rozhodol sa obsadiť práve svoju staršiu dcéru. Okrem nej však do Toronta zamierili aj ďalšie hviezdy filmu, medzi nimi herečka Laura Linney či Rafael Casal.

US Open Tennis Čítajte viac Krásna Emma Watson si z tenisu odskočila na červený koberec. Najmocnejšiu ženu módy vystriedal jeden z mužov jej života

Aj torontský filmový festival je čiastočne poznačený štrajkom hereckej únie SAG-AFTRA, no narozdiel od Benátok sa do Kanady viaceré hviezdy prišli pozrieť osobne. A Ethan Hawke tak dokonca urobil celkom netradične. Ako totiž prezradila jeho dcéra Maya, na premiéru svojho nového filmu dorazil autobusom.

Režisér a herec Ethan Hawke a jeho dcéra Maya...
Režisér a herec Ethan Hawke a jeho dcéra Maya...
+4Maya Hawke v objatí hereckého kolegu Rafaela...

Päťdesiatdvaročný herec to následne potvrdil a objasnil pre portál People.com. „Zrušili mi asi tri lety, tak som si povedal, hádam to nezmeškám kvôli nejakému lietadlu,“ vysvetlil Hawke na margo zrušených letov pre nepriaznivé počasie v USA. Z New Yorku cestoval na zadnom sedadle autobusu až do Toronta a pre noviny tiež vysvetlil, že si ho tam nikto nevšimol.

zväčšiť Režisér a herec Ethan Hawke a jeho dcéra Maya... Foto: SITA/AP, Joel C Ryan
Ethan Hawke a jeho dcéra Maya Hawke Režisér a herec Ethan Hawke a jeho dcéra Maya Hawke na premiére filmu "Wildcat," v rámci filmového feativalu v Toronte.

„V autobuse sa nikto o nikoho nezaujíma. Jednoducho som si čítal moju knižku a zmizol som v zadnej časti,“ prezradil s úsmevom herec, ktorý sa v minulosti objavil aj na filmovom festivale v Karlových Varoch.

Christy Turlington Čítajte viac 54 rokov je v jej prípade len číslo: Slávna supermodelka ovládla šou v New Yorku, zlaté šaty neskryli veľa

Na festivale v Toronte svoj nový film uviedla aj herečka a modelka Camila Morrone. Viac o tom čítajte tu.

Pozrite si tiež: Rozhovor s herečkou Janou Kovalčikovou
Nevzdám sa ľuďom, ktorí klamú, zavádzajú a spôsobujú v spoločnosti chaos
Video
Rozhovor s herečkou Janou Kovalčikovou. / Zdroj: PRAVDA

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Toronto #autobus #Ethan Hawke #Maya Hawke

+ Cviky na rozhýbanie tela by vám dnes rozhodne len pomohli.
Robte to, čo robiť viete, nesnažte sa robiť niečo, čo...

+ Ak máte nejaký problém na povrchu, musíte to začať najskôr riešiť zvnútra.
Ak sa nechcete snažiť, rovno to...