Krajšiu oslavu materstva ste dlho nevideli: Slávna kráska odhalila bruško v haute couture. Sienna, vyzeráš božsky...

Hviezd ako na oscarovom červenom koberci sa zišlo vo štvrtok večer na veľkolepom podujatí Vogue World Event, ktoré sa konalo v Londýne. Mnohé sa presunuli do metropoly Británie priamo z New Yorku.

15.09.2023 07:33
Sienna Miller Foto: ,
Tehotná herečka Sienna Miller predviedla na evente Vogue v Londýne tehotenské obliny. Obliekol ju ateliér Schiaparelli do kolekcie Haute Couture.
debata (1)

Slávnostný galavečer pod záštitou slávneho módnika odštartoval londýnsky týždeň módy, ktorý nasleduje práve po tom americkom. Tentoraz sa však namiesto klasických prezentácií nových kolekcií konala pompézna prehliadka celebrít, hviezd, priateľov módneho dizajnu a najmä úchvatných modelov.

Salma Hayek Čítajte viac Nepotrebuje ani bikiny, aby všetkým padla sánka... Salma Hayek vystavila krivky v bielej, zdvihnite ruku, kto sa neobzrel

Jeden z nich – a spolu s ním aj pravdepodobne najdiskutovanejší look večera – predviedla herečka Sienna Miller, ktorá len nedávno potvrdila, že je druhýkrát tehotná. Štyridsaťjedenročná kráska však svoje verejné „ohlásenie“ požehnaného stavu poňala naozaj veľkolepo.

Speváčka Rita Ora v kreácii Alaia.
Herečka Emilia Clarke pózuje v kreácii Dior na...
+26Herečka Kate Winslet sa tiež objavila na evente...

Obliekla si model z ateliéru Schiaparelli a jeho kreáciu haute couture. Dvojdielny komplet naberanej masívnej sukne spojila s podobne riešeným architekturálne pôsobiacim vrchným dielom. Najväčšiu pozornosť však priťahovalo odhalené tehotenské bruško.

zväčšiť Princezná Eugenie sa na evente Vogue World... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Princezná Eugenie Princezná Eugenie sa na evente Vogue World event v Londýne objavila v kreácii Fendi Haute Couture.

Na sociálnych médiách sa objavili tisícky nadšených reakcií a Sienna Miller bola jednou z hlavných hviezd večera v záplave takých mien ako Rita Ora (v kreácii Alaia), Jenna Coleman (šaty Rodarte), Gemma Chan (model Louis Vuitton), Emilia Clarke (kreácia Dior) či hrdiniek hitu Bridgerton ako Simone Ashley (Tamara Ralph Couture) alebo Nicola Coughlan (kreácia Harris Reed).

zväčšiť Speváčka Rita Ora v kreácii Alaia. Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Rita Ora Speváčka Rita Ora v kreácii Alaia.

Slávnostný červený koberec hostil aj členku britskej kráľovskej rodiny, podujatie totiž prišla podporiť princezná Eugenie, ktorá vyzerala očarujúco v kreácii Fendi Haute Couture. Všetky menované a omnoho viac hviezd a dychberúcu módu si pozrite v našej galérii.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #krása #tehotenstvo #Sienna Miller #haute couture #Vogue World Event

+ Praktikovanie jógy a meditácie zlepší vašu mentálnu pohodu.
Dosiahli ste toho už veľa, preto sa rozhodne...

+ Nezabúdajte na zubnú niť, zubná kefka nestačí, popremýšľajte nad tým.
Finančné rozhodnutia založené na výskume...