Priniesla som melón... nie, to nie je Baby z Hriešneho tanca. Spoznáte v tejto maskovanej dáme hollywoodsku krásku?

Popularita aj výška honorárov - oboje má dostatočne vysoké na to, aby sa radila medzi najžiarivejšie hviezdy Hollywoodu. To jej však nebráni v nákupoch s obyčajnými "smrteľníkmi"...

20.09.2023 00:00
Dakota Johnson Foto:
Herečka Dakota Johnson na návšteve lokálneho trhu v Malibu odchádza domov s nákupom a obrovským melónom.
debata

Na nedávnych záberoch paparazzov z Malibu sa objavila dáma v ležérnom domácom oblečení, maskovaná slnečnými okuliarmi a nesúcimi si do auta tašku s nákupom a melón. Ak by ste si v nasledujúcom článku neprečítali jej meno, ktohovie, či by ste ju spoznali. Ale my vám radi prezradíme, že ide o Dakotu Johnsonovú – hviezdu erotickej série Päťdesiat odtieňov sivej a dcéru slávneho páru Melanie Griffithovej a Dona Johnsona.

Herečka Dakota Johnson na návšteve lokálneho...
Producentka Ro Donnelly (vľavo) a Dakota...
+4Herečka Dakota Johnson na filmovom festivale v...

Tridsaťtriročná herečka aj napriek svojej stúpacej sláve zostala takmer normálnou ženou, ktorá neváha vyraziť do potravín na nákupy. Neodradí ju ani fakt, že občas musí dať nejaký ten autogram či urobiť si selfie s fanúšikom. Zdá sa však, že veľa ľudí ju tiež na jej potulkách po farmárskych trhoch či v supermarkete ani nespoznáva.

zväčšiť Herečka Dakota Johnson na filmovom festivale v... Foto: SITA/AP, Joel C Ryan
Dakota Johnson Herečka Dakota Johnson na filmovom festivale v Toronte. Oblečená v kaftane značky Bode.

Svoju známejšiu (a hviezdnu) podobu predvádzala americká herečka len nedávno pri návšteve Toronta. Na filmovom festivale totiž uviedla svoj nový, nezávislý film pod názvom Daddio. Účinkovala v ňom s hercom Seanom Pennom a tak o novinárov a fotografov nebola núdza.

Jessica Chastain Čítajte viac Buď rozmaznaná diva alebo nočná mora, hovorili o hviezdnej Chastainovej režisérovi. Ako to dopadlo?

Dakota Johnson sa predviedla vo vzorovanom kaftane Bode, za ktorý si vyslúžila pochvaly a nadšenie množstva fanúšikov na sociálnych sieťach. Vy si môžete porovnať v našej galérii. Ktorá Dakota sa vám pozdáva viac – tá z červeného koberca, alebo „Baby“, ktorá „priniesla melón“…

Hovorili, že som arogantná, keď som povedala nie, vraví Ivana Chýlková
Video
Zdroj: Zhováral sa: Zdeno Gáfrik, Kamera: SkyShowtime
debata chyba
Viac na túto tému: #nákupy #film #Dakota Johnson #podoba

+ Nenechajte sa urážať či už vašimi kamarátmi alebo aj rodinou či partnerom.
Doprajte si zaslúžený oddych a rýchlo...

+ S nadváhou ste nemali nikdy problém, ani mať nikdy nebudete.
Splácanie dlhov šetrí peniaze na úrokoch a zlepšuje...