Svadba znovu odložená? Krásna Rosie a drsniak Statham sú ako hrdličky, o sobáši však majú jasno...

Na verejnosti ich nevídať spolu často, ale keď sa tak stane, stojí to za to. Na prehliadke britskej módnej značky Burberry to nebolo inak.

21.09.2023 00:00
Rosie Huntington-Whiteley a jej životný partner... Foto: ,
Topmodelka Rosie Huntington-Whiteley a jej životný partner Jason Statham na prehliadke módnej značky Burberry Jar/Leto 2024.
debata

Topmodelka Rosie Huntington-Whiteley a jej životný partner, akčný hrdina Jason Statham sa objavili v zozname množstva prominentných hostí. A už tradične sa stali magnetom pre fotografov.

US Open Tennis Čítajte viac Krásna Emma Watson si z tenisu odskočila na červený koberec. Najmocnejšiu ženu módy vystriedal jeden z mužov jej života

Blondínka, ktorá v minulosti patrila medzi kľúčové tváre Victoria's Secret a ktorá je mamou dvoch detí, sa obliekla do modelu, ktorý je takpovediac poznávacím znakom slávneho módneho ateliéru. Béžový trenčkot pôsobil decentne, ale pozornosť si razom získala netradičná obuv – nazúvacie šlapky cez prsty s látkovou ružou a kožušinovou podstielkou.

Modelka Georgia May Jagger na prehliadke módnej...
Speváčka Kylie Minogue na prehliadke módnej...
+12Christine Centenera a herec a režisér Joel...

Rosie nebola jediná, ktorá si takýto kúsok dovolila. Podobný, hoci v inej farbe, predvádzala aj speváčka Kylie Minogue. Väčšina pozvaných celebrít sa predvádzala v odevoch z ostatnej kolekcie, ktorá bola poctou anglickému vidieku, ale aj romantizmu a v ktorej sa oslavovali netradične sfarbené ruže.

zväčšiť Herec Jason Statham a jeho partnerka Rosie... Foto: SITA/AP, Domenico Stinellis
Herec Jason Statham a jeho partnerka Rosie Huntington-Whiteley Herec Jason Statham a jeho partnerka Rosie Huntington-Whiteley nemohli na premiére chýbať. Ona v kreácii Versace, on v obleku Bottega Veneta.

Blond supermodelka a jej charizmatický partner oslávili tento rok už trináste výročie svojho vzťahu a rovných sedem rokov od zasnúbenia sa. V ich prípade však tradičné „do roka a do dňa“ v prípade sobáša nenasledovalo. Partneri sú stále neoddaní a do svadby sa vraj neženú. Rosie nedávno dokonca naznačila, že na svadbu si ešte pár rokov počkajú.

801556263 Čítajte viac Vždy mala krivky, ktoré budili rozruch, ale teraz? Kubelková šla do bikín a po týchto fotkách... všetci na parket

„Možno by bolo fajn urobiť ju, keď už deti budú väčšie. Aby mohli byť do toho zapojené čo najviac,“ vysvetlila ešte dávnejšie pore portál ETOnline.com. Každopádne, načo vlastne treba papier, ak sú ako dvojica spokojný a stabilný pár. Viac foto z prehliadky Burberry si pozrite v galérii.

debata chyba

+ Zabúdate veľa piť, to je dôvod prečo máte silné bolesti hlavy.
Nevstupujte do sveta hazardu, prichádzate o...

+ Dnes je čas na relax, nemusíte robiť veci na sto percent, oddychujte.
Nerobte si zásluhy na cudzej práci, nič...