Šaty na telo, úzky driek a zvodný dekolt: Tipovali by ste jej 60? Demi Moore popiera zákony prírody

Atmosféru hollywoodskych červených kobercov a celebritnosti priniesli na milánsky týždeň módy slávne dámy. Objavila sa medzi nimi aj herečka Demi Moore, ktorú hostila značka Fendi.

21.09.2023 11:40
Demi Moore Foto:
Americká herečka Demi Moore na módnej prehliadke Fendi Jar/Leto 2024, ktorá sa konala v Miláne.
debata

Niekdajšia hviezda hitov Duch či Charlieho anjeli sa zaradila do početného šíku celebritných hostí, ale zároveň sa zaradila aj medzi tých najobletovanejších a najfotografova­nejších. Celkom zjavne si to aj užívala.

Blake Lively Čítajte viac Štyri deti a takéto krivky... Očarujúca Blake Lively ohúrila a počkajte, keď uvidíte 57-ročnú Berry

Oblečená do elastického úpletu, kreácie z najnovšej kolekcie značky na sezónu Jar/Leto 2024, vyzerala skutočne príťažlivo. Jej sexy look doplnila hriva dlhých havraních vlasov vyžehlených a siahajúcich takmer po pupok. K nim pridala, samozrejme, doplnky od talianskeho odevného ateliéru.

Topmodelka Naomi Campbell nechýbala na...
Herečka Naomi Watts na prehliadke Fendi...
+29Modelka a herečka Amber Valletta na módnej...

„Dokážem oceniť módu a mám vzťah s dizajnérmi, ktorých rešpektujem a obdivujem. Ale v srdci sa stále cítim ako malé dieťa, ktoré sa musí nahodiť. V duši som 12-ročný chlapec, ktorý najradšej nosí vyťahané vrecovité oblečenie,“ uviedla už dávnejšie pre médiá Demi Moore. Nuž, zdá sa, že tentoraz nad vyťahanými odevmi zvíťazili poriadne zvodné kúsky na telo.

zväčšiť Zľava: Herečky Naomi Watts, Gwendoline... Foto: Daniele Venturelli/Getty Images for Fendi
Naomi Watts, Gwendoline Christie, Christina Ricci a Demi Moore Zľava: Herečky Naomi Watts, Gwendoline Christie, Christina Ricci a Demi Moore na prehliadke Fendi Jar/Leto 2024 v Miláne.

Pri Mooreovej už tradične zaujal aj fakt, akým spôsobom sa vyrovnáva s vekom. Minulý rok totiž oslávila 60. narodeniny, ale na jej podobe by ste to čítali len sotva. Hviezda nikdy netajila výpomoc od odborníkov, ale treba tiež dodať, že v jej prípade sa celkom zúročila.

Christy Turlington Čítajte viac Rozdiel medzi dvoma fotkami 31 rokov: Christy Turlington vyzerá stále nádherne a starnúť chce... prirodzene

Demi Moore dorazila na módnu prehliadku s topmodelkou Amber Valetta, aby sa potom zabávala a sledovala módu z prvého radu v spoločnosti krajanky, herečky Christiny Ricciovej či vedľa Gwedoline Christie, Suki Waterhouse alebo tria supermodeliek Naomi Campbellovej, Kate Mossovej a Lindy Evangelisty. Všetky dámy aj ukážky z kolekcie nájdete v našej bohatej galérii.

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #prehliadka #Telo #Demi Moore #forma #Fendi

+ Nehromaďte v sebe stres a zlú energiu, bude sa to len zhoršovať.
Nič sa nezlepší zo dňa na deň, musíte na sebe...

+ Deň voľna by vám urobil dobre, vyčistite si hlavu i myseľ, prospeje vám to.
Ak si niečo zaumienite, pokúste sa...