Zamilovaná Monica Bellucci urobila veľký krok: Našla som muža, teraz vám ho ukážem... na festivale v Ríme ohúrili láskou

Ich spoločné fotografie sa prvýkrát objavili vo februári. Vtedy slávnu herečku Monicu Bellucciovú a režiséra Tima Burtona zachytili paparazzovia vo francúzskom Lyone. Vo štvrtok večer pár debutoval aj na červenom koberci.

20.10.2023 10:07
Monica Bellucci a režisér a producent Tim Burton Foto: ,
Herečka Monica Bellucci a režisér a producent Tim Burton spoločne ako pár na premiére filmu Diabolik chi sei ?.
debata (1)

Príležitosť im poskytol 18. ročník filmového festivalu v Ríme, kde sa partnerská a tvorivá dvojica zúčastnila na premiére nového filmu pod názvom Diabolik Chi Se?. Zábery, ktoré sa objavili už vo štvrtok večer vo väčšine talianskych médií a na sociálnych sieťach prinášajú naozaj pekný pohľad a emóciu lásky.

Isabella Rossellini Čítajte viac Krásou fascinovala filmárov aj dizajnérov, v 71 rokoch pózovala na titulke Vogue bez štipky retuše... výsledok je úchvatný

Päťdesiatdeväťročná herečka a o šesť rokov starší režisér a scenárista sa na červenom koberci držali za ruky a nežne sa k sebe túlili. Na tvári mali neustále úsmev a pristavili sa dokonca aj pri niekoľkých reportéroch, aby odpovedali na ich otázky.

Poľsko-talianska herečka Kasia Smutniak na...
Herečka Monica Bellucci a režisér a producent...
+16Poľsko-talianska herečka Kasia Smutniak na...

V prípade hviezdy hitov Malena či Matrix Reloaded sa pozornosť sústredila aj na jej hviezdny a elegantný vzhľad. Talianska kráska vkĺzla do sivých elastických šiat, ktoré len jemne odhaľovali šiju a ramená. Na perách mala jemný rúž a pred objektívmi pohadzovala svojou hustou hrivou. Bellucciovú čaká už budúci rok oslava okrúhlej šesťdesiatky, jej pôvab fascinuje.

zväčšiť Herečka Monica Bellucci a režisér a producent... Foto: SITA/AP, Andrew Medichini
Monica Bellucci a režisér a producent Tim Burton Herečka Monica Bellucci a režisér a producent Tim Burton spoločne ako zamilovaný pár na premiére filmu Diabolik chi sei ?.

Ešte v júni sa herečka rozhovorila aj na margo vzťahu s režisérom hitov ako Strihoruký Edward či Beetlejuice. „Čo môžem povedať. Som rada, že som stretla muža, to za prvé,“ uviedla vtedy v rozhovore. „Je to jeden z tých zážitkov, ako sa zriedkavo v živote dejú. Poznám toho muža, ľúbim ho. A teraz sa s ním stretnem aj ako s režisérom, takže sa začne ďalšie dobrodružstvo,“ komentovala v interview fakt, že s Burtonom sa spojili aj pracovne. Režisér ju totiž obsadil do pokračovania filmu Beetlejuice, ktorý vzniká v Londýne.

Monica Bellucci Čítajte viac Pár dní po odhalení vzťahu s Burtonom: Bellucci vyrazila na ceny Cézar a vyzerala úchvatne. Toto s ňou robí láska!

Okrem slávnej zamilovanej dvojice sa na červenom koberci objavili aj ďalšie hviezdy. Talianskej aj svetovej kinematografie. Zaujala napríklad herečka Haley Benett či poľsko-talianska kráska Kasia Smutniak a o moment pre objektívy sa postaral herec Filippo Timi, keď si kľakol na kolená pred hereckou kolegyňou a potom… čo urobil, nájdete v našej galérii.

zväčšiť Herečka Haley Bennett na filmovom festivale v... Foto: SITA/AP, Andrew Medichini
Haley Bennett Herečka Haley Bennett na filmovom festivale v Ríme.

Zatiaľ čo Monica Bellucci sa ukázala so svojím partnerom v Ríme, jej exmanžel – herec Vincent Cassel má tiež novú partnerku. Tá je od neho mladšia o 29 rokov. Viac si pozrite tu.

Vincent Cassel a jeho nová partnerka Narah Baptista Čítajte viac Vymazal ju z Instagramu (a možno aj zo života): Herec Cassel má už namiesto mladej manželky náhradu... ďalšiu sexy krásku

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #festival #láska #Rím #Monica Bellucci #Tim Burton

+ Riaďte sa vlastným rozumom a nenechajte sa zastrašovať.
Mali by ste hľadať zamestnanie, ktoré budete mať naozaj...

+ Prejdite sa dnes do prírody a ujasnite si v hlave čo vlastne chcete.
Peniaze síce nemáte, ale dokážete si...